به نقل از هالیوود ریپورتر «پیرس برازنان»، بازیگر هالیوود كه عمده شهرت خود را مدیون بازی در نقش «جیمزباند» است، در مصاحبه اخیر خود ضمن اعلام این مطلب كه او برای بازی در فیلم...
   «پیرس برازنان» در پی اكران فیلم «ماما میا» اعلام كرد كه تنها بازی در كنار بازیگری چون «مریل استریپ» برای او كافی بوده و او هیچ دستمزدی نمی خواهد. 
به نقل از هالیوود ریپورتر «پیرس برازنان»، بازیگر هالیوود كه عمده شهرت خود را مدیون بازی در نقش «جیمزباند» است، در مصاحبه اخیر خود ضمن اعلام این مطلب كه او برای بازی در فیلم «ماما میا» بنا به خواست خودش، هیچ دستمزدی دریافت نكرده است، گفت: بازی در كنار بازیگران این فیلم آن چنان هیجان انگیز بود كه من از دستمزد خودم در این فیلم صرف نظر كردم.
وی افزود: من حتی از تهیه كنندگان این فیلم نپرسیدم كه چقدر دستمزد می دهید من تنها می خواستم كه هرچه زودتر بازی در این فیلم را تجربه كنم. فیلم موزیكال «ماما میا» به كارگردانی «فیلدا لوید» داستان مادری است كه دختر خود را به تنهایی بزرگ كرده است و دختر او پیش از ازدواج می خواهد با پدرش از نزدیك آشنا شود.
 
 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.IranNewsAgency.com

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
بازیگران تاج و تخت و همسرانشان در دنیای واقعی + عکس (قسمت2) بازیگران تاج و تخت و همسرانشان در دنیای واقعی + عکس (قسمت2)

دوست دارید بدانید بازیگران یکی از پرطرفدار ترین سریال های تلویزیونی در زندگی خصوصی خود با چه کسی رابطه دارند و آیا همسر، نامزد یا معشوقه ای دارند یا تنها هستند؟ پس این مطلب را بخوانید

 
X