سیمرغسیمرغ

این مجموعه آثار که تعداد آنها 186 عدد است شامل آثار مختلف پیکاسو از جمله نقاشی ها ، مجسمه ها و آثار نقاشی روی کاغذ است که برای اولین بار...
 
تعداد 180 تابلو از گران بهاترین آثار پیکاسو در ابوظبی مرکز کشور امارات به نمایش در می آید.   
 این آثار که ارزش گذاری روی آنها غیرممکن است، برای شرکت در نمایشگاه آثار هنرمندان برتر جهان در ابوظبی به امارت حمل شده اند.
 آثار پیکاسو در چند قسمت از موزه ملی پیکاسو واقع در پاریس پایتخت فرانسه حمل شده و قرار است نمایش آنها تا 14 شهریور ماه در گالری شماره یک هتل «امارت پالاس» ابوظبی ادامه یابد. «اتحاد کریستال کارگو» ، دایره حمل بار هواپیمایی اتحاد ،  به طور معمول و با تخصص ویژه ای که در زمینه حمل کالاهای حساس ، فاسد شدنی و ظریف که نیاز به شرایط حمل خاص دارد ، کار حمل این آثار را برعهده دارد. اما به گفته مدیر کریستال کارگو حمل آثار پیکاسو جهت برپایی این نمایشگاه تاریخی و بی نظیر، مهیج ترین و بیاد ماندنی ترین ماموریت کاری این دایره است.
 این مجموعه آثار که تعداد آنها 186 عدد است شامل آثار مختلف پیکاسو از جمله نقاشی ها ، مجسمه ها و آثار نقاشی روی کاغذ است که برای اولین بار در خاورمیانه به نمایش در می آیند.
 
 
 

 
 
  گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.chn.ir
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X