سیمرغسیمرغ

به نقل از Cnet، این شركت به همین منظور قراردادی را با سونی منعقد كرده تا مشاهده 600 برنامه محبوب تلویزیونی و 25 هزار فیلم سینمایی به طور آنلاین و مستقیم از...
شركت Adobe به تازگی نسخه جدیدی از نرم افزار media player خود موسوم به Media Player 1.1 را عرضه كرده كه با استفاده از آن می توان نسخه های كامل فیلم های سینمایی را به طور آنلاین مشاهده كرد.  
به نقل از Cnet، این شركت به همین منظور قراردادی را با سونی منعقد كرده تا مشاهده 600 برنامه محبوب تلویزیونی و 25 هزار فیلم سینمایی به طور آنلاین و مستقیم از طریق media player شركت adobe امكان پذیر شود.
برنامه های قابل پخش از این طریق بر روی رایانه شخصی نیز قابل ذخیره سازی خواهند بود و در خلال آنها آگهی های تبلیغاتی نیز به نمایش درمی آید.
فرمت پخش برنامه از این طریق flv است و player مذكور با دو سیستم عامل های ویندوز و مكینتاش سازگاری دارد.
فیلم ها وبرنامه ها در این سرویس در تكه های 7 تا 15 دقیقه های پخش شده و در خلال آنها آگهی پخش می شود. كیفیت تصاویر در این player در حد متوسط است.
 
 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع خبرگزاری فارس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اولین عکس از کیت وینسلت در نقش یک همجنسگرا در Ammoniteاولین عکس از کیت وینسلت در نقش یک همجنسگرا در Ammonite

در فیلم Ammonite یک مرد ثروتمند به ماری با بازی کیت وینسلت اعتماد می‌کند و همسرش شارلوت (رونان) را به او می‌سپرد و بعد از یک جدال رابطه‌ای حساس و شکننده میان این دو زن شکل می‌گیرد

ads-culture-left-2
 
X