تد آدامز مدیر انتشارات IDW در این باره گفته است: انتشار این دو کتاب از افتخارات بزرگ ماست. رمان مصور به راحتی می تواند با میلیون ها...
 رقابت انتخاباتی "باراک اوبا" و "جان مک کین" دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا در قالب دو رمان طنز و مصور منتشر می شود. انتشارات IDW (ناشر کتابهای کمیک) قرار است هشتم ماه اکتبر (17 مهر) این دو کتاب کمیک را روانه بازار کند. 
 کتاب اوباما را "جان مریوت" نوشته و تصاویر و کاریکاتورهای آن را "تام مورگان" کشیده است. کتاب مک کین را هم "اندی هلفر" نوشته و "استفن تامپسون" تصویرگری کرده است. هر دو این کتابها دارای کاریکاتورهایی از دو نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا بر روی جلد کتاب است.
تد آدامز مدیر انتشارات IDW در این باره گفته است: انتشار این دو کتاب از افتخارات بزرگ ماست. رمان مصور به راحتی می تواند با میلیون ها نفر از مردم از اقشار مختلف در هر حزب، گروه یا طبقه اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ارتباط برقرار کند. در این کتابها از افراط گری های روزنامه ها و تیترهای آنچنانی خبری نیست.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: www.jamejamonline.ir
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X