تازه های هنرهای تجسمی

در این حراج 77 اثر تجسمی در قالب تابلوهای نقاشی، مجسمه، عکس و خط نقاشی از هنرمندان سرشناس کشور به حراج گذاشته خواهند شد.

آثار خیریه نیکوکاری رعد

سومین حراج آثار هنرهای تجسمی رعد با مشارکت هنرمندان برجسته کشور به نفع فعالیت های آموزشی و توانبخشی توان یابان از 23 بهمن در گالری و سالن همایش این خیریه برگزار خواهد شد.

instageram_2.jpg

 

در این حراج 77 اثر تجسمی در قالب تابلوهای نقاشی، مجسمه، عکس و خط نقاشی از هنرمندان سرشناس کشور از جمله: نصراله افجه ای، مهرداد محب علی، فریدون آو، شهریار احمدی، تاها بهبهانی، صادق تبریزی، شهلا حسینی، جلال شباهنگ، عین الدین صادق زاده، علی شیرازی، علی گلستانه و ...  به حراج گذاشته خواهند شد.

 بر پایه این گزارش آثار هنری قابل عرضه در این حراج ابتدا به مدت یک هفته  از 23  تا 29 بهمن ساعت 16 تا 21 در بخش نمایشگاهی در معرض نگاه علاقه¬مندان به آثار هنری قرار خواهد گرفت تا علاوه بر بازدید از نمایشگاه فرصتی برای شناخت بیشتر هنرمندان و مالکان آثار فراهم شود، سپس آثار به نمایش درآمده در روز جمعه 30 بهمن در سالن همایش رعد به فروش خواهد رسید.

شایان ذکر است علاقه¬مندان می¬توانند برای رویت آثار به پایگاه اینترنتی حراج خیریه رعد به نشانی:  www.raadauction.com   مراجعه نموده و برای ثبت نام و شرکت در حراج با شماره تلفن 88371100 تماس حاصل فرمایند.

 مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در شهرك غرب فاز ۲ خیابان هرمزان خیابان پیروزان جنوبی شماره ۷۴ واقع شده است.گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

 

 


loading...
loading...نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
بازیگران و خواننده های هالیوود که حتی دیپلم هم ندارند!! + عکس
در این مقاله سلبریتی هایی را به شما معرفی می نماییم که دبیرستان خود را به هدف دنبال کردن آرزوهایشان، رها کردند


 

X