... در میان ‌١٠ میلیون بازدید کننده ‌٦٣ سایت که توسط موسسه‌ هیت وایز ردگیری شدند، سایت ویدیویی یوتیوب که متعلق به گوگل است...
 
 

بر اساس اعلام موسسه‌ آمارگیری اینترنتی،‌ محبوبیت یوتیوب افزایش یافته و بیش از ‌٧٥ درصد از‌ بازدید کاربران آمریکایی به سایت‌های ویدیویی را به خود اختصاص داده است.

در میان ‌١٠ میلیون بازدید کننده ‌٦٣ سایت که توسط موسسه‌ هیت وایز ردگیری شدند، سایت ویدیویی یوتیوب که متعلق به گوگل است، 9 برابر‌ ترافیک مای اسپیس تی وی را داشت که با به دست آوردن سهم 9 درصدی از بازار ویدیوی آنلاین پس از یوتیوب قرار گرفت.
گوگل ویدیو با ‌٧٣/٣ درصد،‌ یاهو ویدیو با ‌٩٢/١ درصد و Veoh با ‌١٣/١ درصد به عنوان سایر سایت‌های ویدیویی برتر شناخته شدند.
همچنین در حالی که سایر سایت‌های ویدیویی با کاهش دو رقمی ‌ترافیک بازدیدکنندگان رو به رو شدند سهم یوتیوب از ماه می ‌سال میلادی گذشته ‌٢٦ درصد افزایش یافته است.
بر اساس این گزارش، ‌٨٢ درصد از کسانی که از یوتیوب بازدید کردند، کاربران معمول این سایت به شمار می‌روند و باقی جدید هستند اما با وجود شمار بالای ‌ترافیک آن، ‌گوگل خاطر نشان کرده که پول درآوردن از طریق یوتیوب دشوار است.


مطالب جالب دیگر:
بزرگترين هات داگ جهان!
خوش‌پوش‌ترین بازیگر مرد سینمای ایران کیست؟
بازیگرانِ خواننده ایران!
تصاویر بوسیدن خر توسط ملکه اسپانیا!!
فکر می‌کنید قیمت واحدهای اداری برج میلاد چقدر است؟!گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: ایسکانیوز