یک محقق ژاپنی روش جدیدی را برای تزریق دارو ابداع کرده است که در آن دارو بدون هیچ گونه دردی قابل تزریق است. بهتر از آن اینکه در این روش از سوزن‌های نوک تیز هم...
 

یک محقق ژاپنی روش جدیدی را برای تزریق دارو ابداع کرده است که در آن دارو بدون هیچ گونه دردی قابل تزریق است. بهتر از آن اینکه در این روش از سوزن‌های نوک تیز هم خبری نیست.

بهتر است بدانید که قبلا روش‌هایی برای تزریق دارو بدون استفاده از سرنگ و سر سوزن ابداع شده که در آن دارو با استفاده از فشار هوا تزریق می‌شود. اما استفاده از آنها به دلیل محدودیت‌ها رایج نشده است. در روش ابداعی جدید به جای استفاده از سوزن از قطعه‌ای کوچک و پلاستیکی استفاده میشود. و به گفته مخترع، این روش نسبت به دیگر روش های تزریق قبلی ارزان‌تر و راحت‌تر است.

در ویدیویی که توسط پایگاه نشنال جئوگرافی منتشر شده، می‌توان دید که این روش تزریق جدید دارو چگونه عمل می‌کند. هر چند که در مورد جزییات آن اطلاعاتی داده نمی‌شود.

برای توسعه و تولید انبوه روش جدید تزریق دارو، سازمانی ایجاد شده است که قرار است در جهت ترویج آن سرمایه گذاری کند. جالب ترین بخش این ابداع اسمی ‌است که بر روی آن گذاشته شده است. نام روش جدید را «بوسه مادر» گذاشته‌اند. فکرش را بکنید آن آمپول های وحشتناک تبدیل به بوسه مادر بشود.مطالب جالب دیگر:
یوتیوپ، برترین سایت اینترنتی
خوش‌پوش‌ترین بازیگر مرد سینمای ایران کیست؟
فکر می‌کنید قیمت واحدهای اداری برج میلاد چقدر است؟!
تاریخچه جالب چلوکباب!گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: نارنجی