1-هر شخص دارای سلول های سرطانی در بدن خود است.این سلول های سرطانی در آزمایشهای استاندارد خود را نشان نمی‌دهند تا آنکه ...

1-هر شخص دارای سلول های سرطانی در بدن خود است.این سلول های سرطانی در آزمایشهای استاندارد خود را نشان نمی‌دهند تا آنکه به مقدار چند میلیارد سلول افزایش یابند. زمانی که پزشکان به اشخاص مبتلا به سرطان اعلام می‌کنند که دیگر در بدن آنها سلول سرطانی وجود ندارد ، این حالت فقط بدان معناست که آزمایشها دیگر قادر به ردیابی و پیدا کردن سلولهای سرطانی نیست زیرا آن سلول ها به مقدار قابل رد یابی شدن در بدن وجود ندارند.

2-سلولهای سرطانی بین شش تا ده مرتبه در دوره زندگی یک انسان پیدا می‌شوند.

3-زمانی که سیستم ایمنی انسان قوی باشد سلولهای سرطانی از بین می‌روند و از ایجاد تومور سرطانی جلوگیری می‌شود.

4-زمانی که شخص بیماری سرطان دارد نشانه آنست که وی دارای کاستیهای تغذیه ای شده است . این کاستی ممکن است منشاء ژنتیک ، محیطی ، غذا ها و عواملی درشیوه زندگی باشد.

5-برای غلبه بر کاستی های متعدد تغذیه ای ، تغییر در رژیم غذایی شامل اضافه کردن بعضی مخلفات غذا یی ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

6-شیمی‌درمانی ضمن آنکه باعث مسموم کردن فوری سلول های سرطان است که سریع رشد می‌کند ، سلول های سالم بدن درمغز استخوان و دیواره روده ها و غیره را که سریع رشد می‌کند نیز از بین می‌برد و می‌تواند سبب ضایعه عضو بدن مثل کبد ، کلیه ها و قلب و ریه ها و غیره شود.

7-پرتوگیری ضمن آنگه سلولهای سرطانی را نابود می‌کند سلولهای سالم را نیز می‌سوزاند، ضایع می‌کند وباعث تخریب آنها می‌شود.

8-درمان اولیه با شیمی‌درمانی و پرتو درمانی غالبا اندازه تومور را کاهش می‌دهد. بااینوصف شیمی‌درمانی و پرتودرمانی درازمدت به نابودی بیشتر تومور منتج نمی‌شود.

9-زمانی که بدن تحت تاثیر مسمو میت ناشی از شیمی‌درمانی و پرتودرمانی قرار می‌گیرد سیستم ایمنی در معرض خطر و نابودی واقع می‌شود بنا براین شخص ممکن است مقاومت خود را در برابر انواع مختلف عفونتها و پیچیدگیهای ناشی از آن از دست بدهد.

10-شیمی‌درمانی و پرتو درمانی می‌تواند باعث جهش ژنتیکی سلولهای سرطانی گردد و مقاوم و پایدار شود ونابود کردن آن مشکل خواهد شد .جراحی می‌تواند باعث گسترش سلول های سرطانی به دیگر نقاط بدن شود.

11-یک راه موثر مبارزه با سرطان غذا نرساندن به سلولهای سرطانی است . عدم رساندن مواد غذایی مورد نیاز سلول برای جلوگیری از افزایش و چند برابر شدن تعداد سلولها است.

12-هضم پروتئین گوشت قرمز سخت است و نیاز به مقدار زیادی آنزیم گوارشی دارد. گوشت هضم نشده که در روده ها باقی بماند فاسد می‌شود و مسمومیت ایجاد می‌کند.

13-دیواره های سلول سرطانی دارای پوشش پروتئین خشن است. با صرفنظر کردن از خوردن گوشت یا کمتر خوردن آن آنزیم بیشتری برای حمله به دیواره های پروتئینی سلول سرطان آزاد می‌شود و به بدن امکان می‌دهد سلول های سرطانی را از بین ببرد.

14-بعضی مکمل ها : IP6, Flor-ssence, Essiac, anti-oxidants, vitamins, minerals, EFAs etc. سیستم ایمنی را بهبود می‌بخشند تا سلولهای مبارزه کننده و کشنده خود بدن را برای از بین بردن سلول سرطانی تقویت کنند. مکمل های دیگرنظیر ویتامین ای (E) توان برنامه ریزی کشتن سلول یعنی روش معمولی خلاصی یافتن از سلول های آسیب دیده ، غیر ضروری و غیر لازم بدن را دارند.

15-سرطان بیماری جسم و روح و روان است. داشتن روحیه مثبت و پیکار جو به شخص مبارزه کننده با سرطان کمک می‌کند که به بقای خود ادامه دهد. خشم و عدم بخشش و تند خویی بدن را در برابر محیط پر تنش وترشرویی قرار می‌دهد. بیاموزید که روحیه ای توام با عشق و بخشندگی داشته باشید. بیاموزید که همواره حالت آرامش و دلی آرام داشته باشید و از زندگی لذت ببرید.

16-سلول‌های سرطانی در محیط حاوی اکسیژن توان ماندن ندارند. ورزش روزانه وتنفس عمیق باعث می‌شود که اکسیژن به لایه های سلولی برسد . اکسیژن درمانی روش دیگرِی برای از بین بردن سلول‌های سرطانی است.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: goonagoon.nasseh.ir
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X