نکته عجیب تر ناآرامی‌های جوی دیروز ترکیه این بود که ...

بارش باران و تگرگ روز یکشنبه در شهر استانبول و مناطق اطراف آن باعث جاری شدن سیل و کشته و زخمی شدن چند نفر از شهروندان این کشور شد. از نکات قابل توجه در این حادثه زدن رعد و برق به پارک " گلخانه " استانبول بود  که در آن زمان وقوع حادثه خانواده ای که  نام فامیلی شان  به زبان ترکی " ییلدیریم " است ( که در زبان ترکی به معنای رعد و برق است.) برای تفریح تعطیلات یکشنبه در پارک حاضر بودند.
در این حادثه "هولیا ییلدیریم " مادر خانواده به همراه " عرفان ییلدیریم " پدر خانواده در اثر رعد و برق ( ییلدیریم ) زخمی شدند ولی به کودک 3 ساله شان آسیبی نرسید.
پس از این حادثه بلافاصله به کمک مردم مصدومان به بیمارستان منتقل شدند و پزشکان اعلام کردند که به دلیل عمق سوختگی عرفان ییلیدریم وی باید تحت مداوای ویژه قرار گیرد.
نکته عجیب تر ناآرامی‌های جوی دیروز ترکیه  این بود که چوپانی 35 ساله به نام "محسن ییلدیریم" نیز در یکی از روستاهای استان "کارابوق" ترکیه در اثر اصابت رعد و برق جان باخت.
رسانه‌های ترکیه حوادث دیروز ترکیه را که در آن 1 نفر با نام فامیلی ییلدیریم کشته شده و 2 نفر دیگر با همان نام فامیلی زخمی شده‌اند و نیز تقارن نام فامیلی آنها با حادثه‌ای که برای آنها اتفاق افتاده است (رعد و برق = ییلدیریم) یک اتفاق عجیب و نادر می‌دانند.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
زشت‌ترین سگ جهان برنده شد! (+عکس)
عکس عریان همسر ساركوزی در حراجی!!
فیلم غیراخلاقی برلوسکونی در اختیار یک مانکن زن!! (+عکس)
تصاویر عکس‌العمل‌های هواداران مایکل پس از شنیدن خبر مرگ وی!
مجموعه آهنگ برای موبایل
نسل جديد و متفاوت گوشی‌های ايراني آمدند! (+عکس)
محکومیت هنرپیشه سرشناسی که 25سال از همسرش بزرگتراست به پرداخت نفقه!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X