5 دروغی که در رابطه جنسی به مردها گفته می شود!
 رابطه جنسی به عنوان یکی از مهم ترین نیازهای انسان مطرح است که آموزش کمی در مورد آن وجود دارد، می دانید در رابطه جنسی چه دروغ هایی به مردان گفته شده است؟

در رابطه جنسی چه دروغ هایی به مردان گفته می شود؟

رابطه جنسی بخش مهمی در زندگی همه زن و شوهرها محسوب می شود که تحقیقات نیز نشان داده اند یکی از مهم ترین علل مشکلات به وجود آمده در بین زوجین رابطه جنسی نامناسب است. افزایش آگاهی در این زمینه و شناخت روحیات یکدیگر می تواند به رفع برخی اختلافات و مشکلات کمک کند. در این مطلب به تفکرات اشتباهی در مورد رابطه جنسی اشاره می کنیم که بیشتر آنها اعتقاداتی است که به مردان مربوط می شود. 

بیشتر بدانید : 5 اشتباه جنسی مردان

بیشتر بدانید : در رابطه جنسی مردان نگران چه مسائلی هستند؟

بیشتر بدانید : زنان و مردان چگونه از رابطه جنسی شان سوء استفاده می کنند؟

1.   اندازه آلت تناسلی مهم است!

خیر، واقعیت این است که اندازه آلت آنقدرها هم که مردها نگرانش هستند، مهم نیست. فیلم های پورن یک تصور غیر واقعی در مورد اندازه آلت تناسلی در بین مردم به وجود آورده اند. واقعیت این است که در بسیاری از مواقع مردانی با وجود آلت های خیلی بزرگ هم در رابطه موفق عمل نمی کنند؛ آنچه مهم است این است که بدانید در زمان رابطه چه کاری انجام دهید و چطور شریک جنسی خوبی باشید. 

بیشتر بدانید : اندازه آلت تناسلی مردان چقدر است؟

2.   رابطه جنسی بدون دخول کامل نیست!
مرد غمگین

تقریبا همه تصور می کنند رابطه جنسی با دخول واژینال کامل می شود و این تصور باعث می شود بخش های دیگر فعالیت جنسی که مهم و لذت بخش هستند، نادیده گرفته شوند. تمرکز بر روی دخول واژینال که آخرین بخش از رابطه جنسی است باعث می شود از کیفیت رابطه کاسته شود. نباید عشق بازی ها و نوازش های قبل از رابطه را نادیده گرقت.

3.   مردها در همه زمان ها تمایل به رابطه جنسی دارند! 

این تصور به این معناست که مردانگی را با شهوت برابر بدانیم، همچنین این تصور اشتباه باعث شده اگر گاهی مرد تمایلی به رابطه جنسی نداشته باشد (که کاملا هم طبیعی است) تصور کند دچار مشکلی شده و نگرانی او و پارتنرش را در پی دارد. به یاد داشته باشید مردها هم ممکن است همیشه و همه جا برای رابطه جنسی آمادگی نداشته باشند و همچنین اینکه گاهی مرد تمایلی به رابطه نداشته باشد، کاملا طبیعی است، به ویژه با افزایش سن. 

4.   فیلم های پورن به آموزش رابطه جنسی کمک می کنند!

خیر، این فکر کاملا اشتباه است، آنچه در فیلم های پورن مشاهده می کنید اصلا واقعیت ندارند؛ آموزش های اشتباهی که در این فیلم ها داده می شود: خانم ها باید بدنی کاملا ایده آل و زیبا داشته باشند، مردها دارای آلت تناسلی بزرگ هستند و هیچ نیازی به پوشیدن کاندوم ندارید؛ همچنین این فیلم ها فعالیت های جنسی خشن و دردناک را به نمایش می گذارند که لذت بخش نخواهد بود. 

بیشتر بدانید : فیلم های پورن چه تاثیری بر زندگی جنسی بزرگسالان و نوجوانان دارند؟

5.   رابطه جنسی باید طولانی باشد!

مطمئنا هیچ کس رابطه یک دقیقه ای رو دوست نداره، اما بعد از 20 تا 30 دقیقه دیگه وقتشه که رابطه تموم بشه و استراحت کنید. مالیده شدن دو بدن به هم بعد از مدتی باعث درد و سوزش بر روی پوست زن و مرد میشهف همچنین ناحیه واژن خانم ها دیگه رطوبت خودش رو از دست می دهد و خشکی واژن نمایان می شود که طبیعی است، طولانی تر کردن رابطه دیگه لذت بخش نیست. بنابراین خودتان را مجبور به داشتن یک رابطه چند ساعته نکنید و فکر نکنید اگر این اتفاق نمی افتد شما مشکل دارید.

بیشتر بدانید : رابطه جنسی برای بدن ضرر ندارد؟

بیشتر بدانید : 8 تاثیر رابطه جنسی بر مغز انسان

بیشتر بدانید : 19 حقیقت باور نکردنی درباره رابطه جنسی و عشق

بیشتر بدانید : 8 اشتباه زنانه در رابطه جنسی و راه حل آنها

تهیه و ترجمه: گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
اختصاصی سلامت