مبلمان و اثاثیه ی این خانه نرم و كلاسیك اند. سایه بان ساخته شده از نی و پرده‌های با ابعاد بزرگ باید به این وسایل در داخل خانه اضافه شود.
به روز كردن خانه باعث حس تازگی و ارامش بخش است.
 
* تازه به نظر رسیدن
مبلمان و اثاثیه ی این خانه نرم و كلاسیك اند. سایه بان ساخته شده از نی و پرده‌های با ابعاد بزرگ باید به این وسایل در داخل خانه اضافه شود.

* ایجاد جای نشیمن
اتاق نشیمن راحت و روشن با مبل‌های فنری نرم و بی رنگ بسیار زیباست.
 
 
* انواع اتاق نشیمن
پرده‌های بلند با پارچه‌های راه راه ، روكش رادیاتور كه باعث پنهان شدن آن می‌شود، هماهنگی رنگ پارچه ی مبل ، اثاثیه و پرده پیشنهادی است كه طراحان در كار به ما دادند. اگر شما زمینه ای تاریك می‌خواهید باید رنگ دیوار ‌ها با وسایل هم خوانی داشته باشد.
 
 
* سه گل
در یك اتاق محصور پرده و رنگ آن در تاریك و روشن كردن اتاق نشیمن نقش زیادی دارند.
 
 
* تغییر وضعیت چشمگیر
رنگ نارنجی برای اتاق ناهار خوری بسیار غیر منتظره و تازه است. سراسر دیوار‌ها در اثر تابیدن نور با این رنگ گود و عمیق به نظر می‌رسد. لوستر‌های شمعی ایده ای نوین برای تابش نور در شب است.
 
 
* خلق رنگ
پارچه‌های گل دار حریر یك دست، بشقاب‌های فیروزه ای و گل‌های سبز بسیار زیباست. پارچه‌های جیر روشن بر روی صندلی‌ها هم خوانی جالبی دارد.
 
 
* راحتی بیشتر در مكان
یكی دیگر از استفاده ی پارچه‌های حریر گل دار در اتاق راحتی خانواده است كه رنگ زرد آن با رنگ دیوار هماهنگی جالبی دارد. وجود یك مبل فنری نرم به رنگ قهوه ای شكلاتی در این محل بسیار جالب است.
 
 
* كتان سفید
رنگ ساده ی دیوار‌ها، مبل در اتاق و روانداز نارنجی رنگ با چاپ عكس‌های رومی روی آن بسیار زیبا و هماهنگ است.
 
 
* محل روشن و آفتابی
نقاشی آبرنگ تاثیر زیادی در گوشه ی میز صبحانه دارد. پارچه جیر روی صندلی‌های ناهار خوری، و محل دنج و راحت برای خوردن صبحانه بسیار اهمیت دارد.
 
 
* استراحت در كویر
نگه داری اتاق مهمان با سلیقه ی زنانه، در این اتاق رنگ قهوه ای مایل به زرد خاكستری و آبی و پارچه‌های كتان نازك استفاده شده است. رنگ دیوار‌ها آبی ملایم است. پرده ی به رنگ عاج فیل و پارچه ی كتان ظرافت زیبایی دارد.
 

* ایجاد هماهنگی
نیم پرده ی بزرگ آویخته شده در گوشه اتاق سادگی زیبایی دارد. استفاده از پارچه‌های هماهنگ با دیوار اثاث و مبل زیبایی خاص به این فضا داده است.
 

* گلدار زنانه
پرده ی گل دار  آویزان شده به صورت عمودی، در اتاق ظرافت خاصی به اتاق داده است.
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
 دكوراسیون و چیدمان ورودی
 چگونه كاراكتر شخصی خودمان را به اتاق ها اضافه كنیم؟
 بازسازی یک ایوان آفتابگیر !
 اتاق خوابهایی فوق العاده برای سنین 7 تا 15 سال!
 طراحی هارمونیک در فضای 80 متری

 
 
 

X