با قلم موهای تمیز، یک جعبه رنگ نقاشی زیبا، و چند روز تعطیلی، خانه ساحلیتان را به یک خانه مدرن و شیک تبدیل کنید.
 

با قلم موهای تمیز، یک جعبه رنگ نقاشی زیبا، و چند روز تعطیلی، این خانه ساحلی را به یک خانه مدرن و شیک تبدیل کنید. 

1. خانه جدید، ظاهری قدیمی
تنها در 45 دقیقه ای  بوستون، این خانه نوساز قرار دارد که ظاهری مانند خانه‌های روستایی متعلق به سال 1929 دارد. صاحبان این خانه بیش از هشت سال است که در این خانه زندگی می‌کنند اما به یکباره تصمیم گرفتند که خانه دنج و روستاییشان را به یک خانه مدرن و امروزی تبدیل کنند.
 
2. اتاق خانوادگی شیک
سه اتاق نشیمن این خانه در قسمت عقبی آن قرار گرفته اند؛ یک اتاق آفتاب گیر، اتاق خانوادگی، و اتاق پذیرایی. اتاق‌ها به رنگ آبی ملایم هستند و هر کدام از اتاق‌ها با وسایل سفید تزیین شده‌اند. یک طاقچه و یک آینه با قاب چوبی زینت بخش اتاق خانوادگی این خانه است.
 
3. به نمایش گذاشتن کلکسیون‌های تزیینی
در این قفسه کتاب صیقلی زیبا می‌توانید مجموعه کتاب‌های سفید رنگتان را بگذارید. می‌توانید مجموعه و کلکسیون‌های خانوادگیتان را هم در این قسمت بگنجانید.
 
4. چیدن وسایل تزیینی کوچک

برای زیباتر کردن این خانه ، افراد خانواده می‌توانند صدف‌های حلزونی کوچک خود را در یک سبد جمع کرده و گوشه یک میز بگذارند.  

نگاهی به این قسمت بیندازید: اشیا ساده را می‌توان به گونه‌ای شکل داد و تزیین کرد که مانند یک کوزه سفالین زیبا به نظر برسند.
 
5. زمینه طاقچه بالای شومینه و بخاری
یک ستاره دریایی لذیذ و مطبوع و جلبک دریایی، تزیین جالب و هوس‌انگیزی برای طاقچه بالای شومینه یا بخاری شما هستند.
 
6. صنایع دستی ساده
می توانید در اتاقی که متعلق به تمام افراد خانواده است، عکس دسته جمعیتان را روی یک پرده نقاشی کنید و از یک صدف دریایی آویزان کنید.
 
7. ظاهری کلاسیک
پیشنهاد می‌کنم برای گلدانی که به تازگی از حراجی خریده‌اید ظاهری متفاوت انتخاب کنید؛ می‌توانید یک نقشه قدیمی منطقه را بالای یک رادیو قدیمی آویزان کرده و گلدانتان را کنار آن قرار دهید.
 
8. اتاقی آفتاب گیر 

 
 
این اتاق آفتاب گیر دنج و راحت یک طرح متفاوت دارد. برگ‌های درخت نخل و دیگر طرح‌های نواحی گرمسیری، وسایلی از چوب خیزران و مبلمان مدرن تضادی چشم گیر به اتاق آفتاب گیر شما خواهد داد.
 
 
9. یادگاری‌های خود را در دکور بگذارید
یادگاری‌هایی که از سفرهای مختلف جمع کرده‌اید را می‌توانید روی میز چای‌خوری‌تان قرار دهید. این سه پایه‌های سفالی زیبایی خانه ساحلی شما را دوچندان می‌کنند.
 
10. میز تحریر
یک میز و صندلی از چوب خیزران را به اتاق آفتاب گیر خود اضافه کنید. ترکیب صنایع دستی از نوای گرمسیری، یک چوب منبت کاری شده کلاسیک، و یک چراغ مدرن و امروزی به میز چوبی شما ظاهری اشرافی می‌بخشد.
 
 
11.  طرح دیگری از نواحی گرمسیری
دختران رقصان‌هاوایی. می‌توانید این طرح را در جعبه‌های نقاشی شده قرار دهید و بالای کتابخانه چوبیتان بگذارید.
 
12. محوطه بیرونی اتاق غذاخوری
می توانید در اتاق غذاخوری خود را رو به تراس زیبای خانه باز کنید. این کار باعث می‌شود هوای آزاد بیرون،  به داخل خانه انرژی بیشتری بدهد.
 
13. وسایل خانگی
این وسایل تزیینی از چوب و صدف حلزون ساخته شده‌اند و می‌توانند در اتاق غذاخوری به عنوان صنایع دستی در دکور گذاشته شوند.
 
14. آشپزخانه ای وسیع و جادار
این آشپزخانه بزرگ و جادار ساحلی فضای بسیاری در اختیار خانم خانه قرار می‌دهد تا غذایش را آماده کند و بچه‌ها بتوانند در کنار مادرشان بازی کنند. طرح آبی، سفید و صیقلی آن احسای آرامش به افراد خانواده القا می‌کند.
 
15. اتاق غذاخوری رسمی، به سبک ساحلی
صاحبان این خانه یک میز غذاخوری قدیمی از چوب خیزران در این مکان قرار داده بودند. این میز کلاسیک و قدیمی با شومینه رسمی آن یک اتاق غذاخوری فلسفی در این خانه ساحلی ایجاد می‌کنند.
 
16. ترکیبی از قدیم و جدید
 
تابلوهای نقاشی که به تازگی از حراجی‌ها خریده‌اید، همان‌هایی که چشم‌اندازی از اقیانوس را به تماشا می‌گذارند، می‌توانند به زیبایی هر چه تمام تر اتاق خواب شما راتزیین کرده و محیطی رویایی برای شما ایجاد کنند.
 
تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
نظرات كارشناسان متفاوت برای ایجاد یك خانه ی راحت
باز سازی ظریف یك اتاق نشیمن
خانه‌تان را زیبا کنید: 12 پروژه برای آخر هفته
10 تاج تخت زیبا و منحصر به فرد برای اتاق کودک
دکوراسیون بسیار شیک برای یک خانه 68 متری
 
 
 
 

X