در زندگی همه افراد دنیا، یك روز خاص پیدا می‌شود. این روز خاص می‌تواند روز تولد، روز عروسی، روز عشق، روز بهترین و یا بدترین خاطره باشد.
 

در زندگی همه افراد دنیا، یك روز خاص پیدا می‌شود. این روز خاص می‌تواند روز تولد، روز عروسی، روز ولنتاین، روز بهترین و یا بدترین خاطره باشد.

گاهی وقت‌ها این روز می‌تواند جانی دوباره به زندگی آدم‌ها بدهد. مثل روزی كه پرستار بیمارستان و یا مامای خانگی نوزادی در بغل، مردی را از «پدر شدنش» خبر می‌دهد. مثل فردا. پس از امروز، فردا فرصت دارید هدیه‌ای مناسب برای پدر و یا همسر خود تدارك ببینید.

 البته اگر تاكنون به فكر خرید هدیه نیفتادید و یا نمی‌دانید كه چه می‌خواهید بخرید، پیشنهاد ما را درباره خرید یك یا بعضی از این هدایا جدی بگیرید. البته این را هم اضافه كنیم كه شاد كردن همسر یا پدر خانواده آن هم در روز خاصی مثل روز پدر یا روز ولنتاین، تنها از طریق خرید هدیه میسر نمی‌شود.

شما هم می‌توانید در نقش همسر و حتی فرزند، شرایطی را برای او فراهم كنید كه در فضای خانه احساس راحتی و آرامش بیشتری كند. مطمئن باشید این كار برای او به‌مراتب لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

1- اگر پدر و همسرتان به انجام دادن كارهای فنی خانه علاقه‌منداست و هیچ‌كس را مثل خودش قبول ندارد، جعبه ابزار بهترین كادویی است كه شما می‌توانید خریداری كنید برای این انتخابتان باید از 40 تا 150 هزار تومان بپردازید.

2- یك كیف كار مناسب با شغل و موقعیت اجتماعی همسر یا پدرتان است. كیف‌های چرم نسبت‌به بقیه كیف‌ها شیك‌تر هستند. هیچ‌وقت مد نمی‌شوند، هیچ‌وقت هم از مد نمی‌افتند. چرم، جذابیت و برازندگی بیشتری به آقایان شیك پوش می‌دهد.

3- حق انتخاب ادكلن همسرتان بعد از ازدواج با شماست! پس درنهایت زرنگی، ادكلنی را كه می‌پسندید برایش هدیه بخرید. برای این گزینه از 35 تا 140 هزار تومان كنار بگذارید.

4- كیف پول چرم، اگر می‌خواهید این پیشنهاد را انتخاب كنید، كنجكاوانه، سراغ كیف پول پدرتان بروید و نگاهی بیندازید. اگر كهنه شده و سال‌ها است كه عوض نشده، شما بهترین گزینه را پیدا كردید. قیمتش هم حدود 15تا 45 هزار تومان است.

5- پیراهن هم كه همیشه كادوی خوبی برای باباهاست؛ هم تك خواهد بود و هم زیركانه. شما می‌توانید با 15 تا 35 هزار تومان برای پدر و یا همسر خود كه كمی چاق شده یك پیراهن چارخونه ریز هدیه بگیرید.

6- اگر پدرتان به سن بازنشستگی رسیده، اوقات فراغت بیشتری دارد. پس می‌توانید با خریدن یك دست لباس ورزشی او را به ورزش‌كردن تشویق كنید. قیمت این دست لباس بین 20 تا 45 هزار تومان است.

7- یك مجمـوعـه از محصولات بهداشتی مردانه، هدیه مناسبی برای پدرتان است. برای گرفتنش هم كافیست كه اول 15 هزار تومان كنار بگذارید.

8- كمربند هم یكی از هدایایی است كه پدر یا همسر شما به آن احتیاج دارد اما دقت كنید كه كمربند را بر حسب سنشان انتخاب كنید .قیمت این كالا حدود 15 تا 75 هزار تومان است.

9- بسیاری از آقایان به وسایل سرگرم‌كننده گرایش دارند. پس می‌توانید با سفارش پازل چهره (پیشنهاد: یكی از عكس‌های عروسی‌تان) او را غافلگیر كنید. با این انتخاب چند نشان را با یك تیر زدید؛ یك این‌كه هدیه مناسبی گرفته‌اید.

10- جوراب هم از دیگر پیشنهادات ما است كه البته تاكید خاصی رویش نداریم، چون بسیاری از آقایان از اینكه در این روز به آنها جوراب هدیه بدهند، ناراحت می‌شوند. قیمت این پیشنهاد نه چندان دلچسب هم از 1000 تومان تا 4500 تومان است.

11- اگر هم الان همسرتان از این لوازم ضروری بی‌نیاز است، سراغ یك كادوی لوكس مثل دكمه سردست یا انگشتر بروید تا سلیقه شما را در مهمانی‌های رسمی و عروسی‌ به رخ دوستانش بكشد!

12- همچنین اگر باز هم دنبال تنوع بیشتری هستید، ما به شما ساعت، موبایل، ریش‌تراش، جاكلیدی، جا كارتی، خود نویس‌های شكیل و... را پیشنهاد می‌كنیم.

گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع:hamshahrionline.ir
 
مطالب پیشنهادی:
چگونه می‌شود یک زندگی متلاشی شده را به حالت اول برگرداند!!
همسرم ورزش را بیشتر از من دوست دارد!!
ترديدهاى زندگى مشترك از ديد روانشناسان برجسته دنيا
آیا از روزمره‌گی زندگی زناشویی خود خسته شده اید؟ما هشت راه حل برای شما داریم!!
کلید زندگی موفق: بگویید "متشکرم"