سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1
تازه های روابط والدین و فرزندان

درست‌كردن چنین مجموعه اطلاعاتی بهترین سرگرمی است كه قبل از سفر فرزندتان را به خود مشغول می‌كند. شما طرز ساختن یك جزوه اطلاع‌رسانی گردشگری را به او آموخته‌اید بی‌آن‌كه هزینه‌ای برای رفتن به كلاس متقبل شوید.

 تابستان از راه رسیده است و شما به جای صرف هزینه هنگفت برای فرستادن فرزندتان به دوره‌های آموزشی می‌توانید یك سفر دسته ‌جمعی اكتشافی به همراه همسر و فرزندان ترتیب دهید.
 
1 - هوا خوب است و بد نیست جایی كنار رودخانه را با یك قایق بادی و یك قلاب ماهیگیری انتخاب كنید.
ماهیگیری به بچه‌ها درس صبوری می‌دهد. همین زمان بهترین فرصتی است كه می‌توانید با تهیه یك كتاب مفید در مورد زندگی ماهی‌ها و شناخت انواع آنها در محیط طبیعی درس‌های ماندگاری به فرزندتان بدهید كه هرگز از ذهن او جدا نخواهد شد.

2 - اگر فرزندتان با اینترنت آشنایی كافی دارد، تهیه راهنمای سفر را به او محول كنید. این كار یك تحقیق واقعی است.
او در واقع با راهنمایی شما قرار است نقشه منطقه مورد نظر را از اینترنت پیدا كند، ویژگی‌های فرهنگی ـ اجتماعی منطقه و سوغات و صنایع دستی آن را به همراه مناطق دیدنی اعم از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بیابد.
او همچنین باید بتواند فهرستی از اماكن اقامتی به همراه قیمت و شماره تلفن‌های این مراكز پیدا كند. یافتن وضعیت آب و هوایی و درجه حرارت كنونی آن منطقه و بهترین راه‌های دسترسی به آن و میزان مسافت آن از محل زندگی شما فعالیت دیگری است كه فرزندتان می‌تواند آن را در تحقیق خود به دست آورد.
درست‌كردن چنین مجموعه اطلاعاتی بهترین سرگرمی است كه قبل از سفر فرزندتان را به خود مشغول می‌كند. شما طرز ساختن یك جزوه اطلاع‌رسانی گردشگری را به او آموخته‌اید بی‌آن‌كه هزینه‌ای برای رفتن به كلاس متقبل شوید. دقیقا با همین روش او می‌تواند تحقیقات دیگری را نیز انجام دهد و به روش جستجوی صحیح اینترنتی مسلط شود.

3 - تهیه كیسه‌ خواب، كفش مناسب، چادر مسافرتی و چراغ كم‌مصرف و اجاق گاز خاص كمپینگ و سفر غیر از پول بنزین تنها هزینه‌ای است كه اگر خودروی شخصی داشته باشید باید آن را بپردازید.
شما را نمی‌دانم، اما بدون تردید یك شب اقامت در چادر زیر نور ماه در دامان طبیعت در كنار آتش گرم و روشنی كه هیزم آن را خانواده فراهم كرده‌اند زیبا‌ترین خاطره‌ای خواهد بود كه فرزندتان از تابستان امسال با خود به مدرسه خواهد برد.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : jamejamonline.ir
مطالب پیشنهادی :

والدین و رازهای دوران بلوغ نوجوانان 

از چه سنی به کودکمان دستشویی رفتن را آموزش دهیم؟ 


50 تفریحی که بچه های امروز از آن محرومند

چگونه به کودک مان بیاموزیم معذرت خواهی کند؟

خواب کودک تان را منظم کنید!!!!!
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3


khanevadeh.jpg

اگر در زمینه مشکلات خانواده و تربیت فرزندان نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید

مشکل خود را با یکی از مشاوران آنلاین ما در میان بگذارید

پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
یک راه ساده برای لاغر کردن شکمیک راه ساده برای لاغر کردن شکم

می توانید شکم خود را به راحتی آب کنید : راهنمای ۴ قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آماده پوشیدن لباس دلخواهتان می کند

 
X