دختر خانمهایی كه نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یك لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .

مدل های زیبای آرایش چشم

آرایش كاملا ًدودی

آرایش كاملا ًدودی 

هر دختر خانمی نیاز دارد كه یاد بگیرد چگونه این نوع  كلاسیك از آرایش چشم را كامل نماید. با تركیب سایه مشكی بر روی هر دو پلك و خط مژه های پایینی به تاثیر فوق العاده دراماتیك چهره كیم كارداشیان Kim Kardashian و آرایش چشم او دست خواهید یافت.  

 

بیشتر بدانید : 7 راه جدید برای زیباتر کردن چشم

آرایش چشم هنری متالیك

آرایش چشم هنری متالیك 

با زدن سایه های متالیك رنگهای برنزی ، نقره ای و یا طلایی بر روی پلك هایتان ،مدل روشن چشمان ایوان راشل وود Evan Rachel Wood را كپی نمایید . 

 
 
آرایش چشم گربه ای

آرایش چشم گربه ای

چشمان گربه ای لائورن كونراد Lauren Conrad برای هر مدل چشم جذابیت دارد و برای تمام روز می توان از این مدل آرایش چشم استفاده كرد . بدین منظور در صورتی كه لرزش دست ندارید از خط چشمهای مایع و در غیر این صورت از خط چشمهای ژله ای با برس كوچك زاویه دار استفاده نمایید. 

 
 
آرایش چشم با سایه رنگی

آرایش چشم با سایه رنگی 

دختر خانمهایی كه نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یك لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .  برای حفظ توازن مابقی صورتتان را ساده و روشن بگذارید . 

 
صورتی بدون آرایش

صورتی بدون آرایش 

به مانند راشل مك آدامز Rachel McAdams تنها با استفاده از یك خط چشم  و یك ریمل بلند كننده مژه زیبایی و سادگی صورت خودتان را حفظ كنید.

 
 
طرفداران  و عاشقان خط چشم

طرفداران  و عاشقان خط چشم 

كیارا Ciara با كشیدن یك خط چشم كلفت در مژه های بالا و پایین خود بر تاثیر و شدت نگاه خود افزوده است. 

 
 
مژه های فوق العاده و محشر

مژه های فوق العاده و محشر 

با استفاده از مژه های مصنوعی  و سایه های براق چرب برای برجسته تر كردن آنها، چشمهانی  شبیه چشمان پر جنیفر لوپز داشته باشد . 

 
خط چشمهای شاد

خط چشمهای شاد 

برای به چشم آمدن نه تنها یك بلكه دو رنگ براق و روشن می توانید روی كتی پری Katy Perry حساب كنید . این نوع خط چشم برای مهمانی ها مناسب است و می بایست از رنگهای مكمل مثل سبز و صورتی یا  سبز آبی با زرد استفاده كرد . 

 

بیشتر بدانید : آرایش چشم اسموکی ( دودی ) برای میهمانی + آموزش تصویری

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
 
 

 
X