ریمل خشک شده تان را مانند روز اول نو کنید!!!
 ریمل ها انواع و اقسام بسیاری دارند، برخی از آنها بلند کننده مژه و برخی دیگر پر کننده هستند. برخی از انواع ریمل هم ریمل های دو رنگ هستند که نسبت به مابقی ریمل ها برتری دارند. اگر شما هم می خواهید یک ریمل باکیفیت و عالی تهیه کنید باید هزینه بسیاری را صرف خرید ریمل کنید

با ریمل خشک شده چه کنیم؟

ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایشی است که هر خانمی باید در کیف لوازم آرایش اش داشته باشد. حتی اگر هم شما اهل آرایش حرفه ای و غلیظ نباشید حتما باید در آرایش صورت تان از ریمل استفاده کنید.
ریمل ها انواع و اقسام بسیاری دارند، برخی از آنها بلند کننده مژه و برخی دیگر پر کننده هستند. برخی از انواع ریمل هم ریمل های دو رنگ هستند که نسبت به مابقی ریمل ها برتری دارند. اگر شما هم می خواهید یک ریمل باکیفیت و عالی تهیه کنید باید هزینه بسیاری را صرف خرید ریمل کنید.
ریمل ها بعد از 3 الی 4 ماه استفاده، به دلیل اینکه دفعات بسیاری درب شان باز و بسته می شود، باید دور ریخته شوند. اما اگر شما ریملی که تازه خریداری کرده اید و استفاده زیادی از آن نکرده اید، خشک شده باشد با دو ترفند زیر می توانید ریمل خشک شده تان را دوباره نو کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : بهترین شیوه استفاده از ریمل !

روش اول برای رفع خشکی ریمل

اولین چیزی که می توانید برای رفع خشکی ریمل تان از آن استفاده کنید قطره های چشمی است. کافی است 2 تا 3 قطره چشمی را درون ریمل تان ریخته و آن را کامل تکان دهید تا مخلوط شود.

ریمل خشک شده تان را مانند روز اول نو کنید
ریمل,ریمل خشک,ریمل خشک شده,ریمل خشک شده تان را مانند روز اول نو کنید

روش دوم برای رفع خشکی ریمل

دومین وسیله برای رفع خشکی ریمل، روغن زیتون است. کافی است 2 تا 3 قطره روغن زیتون را درون ریمل تان ریخت و آن را خوب تکان دهید. نکته قابل توجه این است که روغن زیتون یکی از بهترین تقویت کننده های مژه های تان هم است.


بیشتر بدانید : بهترین مدل شینیون برای صورت های بیضی چیست؟

بیشتر بدانید : چطور یک ریمل خشک شده را به حالت اول برگردانیم؟!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : برای یک آرایش شیک و حرفه ای چگونه ریمل بزنیم؟

بیشتر بدانید : ترفندهای پرپشت کردن مژه با ریمل!!

بیشتر بدانید : هشدار جدی، ریمل ضد آب استفاده نکنید!!

بیشتر بدانید : کدام ریمل( پلاستیکی، مژه دار، معمولی) برای مژه های شما مناسبتر است؟

بیشتر بدانید : مژه های تان را بدون ریمل پرپشت و مشکی کنید


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ