آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!
بابی براون: در این گزیده منحصر بفرد از آخرین کتابم به نام دستورالعمل آرایشی بابی براون، سه محصول خاص خود را برای بشاش نمودن پوست های خسته، ناپدید کردن چروک ها و جوان تر کردن صورت معرفی می کنم

آموزش خودآرایی توسط بابی براون

بابی براون، یکی از آرایشگران معروف و نویسنده سه کتاب پرفروش در زمینه زیبایی. بابی براون همچنین موسس تجارت لوازم آرایش میلیون دلاری خود می باشد.
تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید. با مسن شدن، طرز آرایش شما باید تغییر کند. خط های چروک، آویزان شدن پوست و افزایش خشکی به این معناست که طرز آرایشی که قبلا مطلوب بود، دیگر همانند قدیم شما را جوان نشان نمی دهد و حتی ممکن است نشانه های پیری را بیشتر نمایان سازد. در این گزیده منحصر بفرد از آخرین کتابم به نام دستورالعمل آرایشی بابی براون، سه محصول خاص خود را برای بشاش نمودن پوست های خسته، ناپدید کردن چروک ها و جوان تر کردن صورت معرفی می کنم.
 

بیشتر بدانید : آرایش لایت، نکته هایی که به شما کمک می کند حرفه ای آرایش کنید!

کرم پوشاننده

"من عاشق این محصول هستم چرا که با استفاده از آن، این طور به نظر می آیدکه در طول شب خواب خوبی داشته اید."
بعد از چهل سالگی، خاصیت ارتجاعی پوست از میان رفته و پوست چروکیده می شود. این امر شما را خسته تر نشان داده و به رگ های خونی اجازه می دهد خود را نشان داده و بی رنگی پوست را افزایش می دهد. این پوشاننده، حلقه های سیاه دور چشم را روشن تر کرده، به پلک ها ظاهری می دهد گویی که بالا کشیده شده اند و گرمی و درخشندگی کلی به چشم ها می بخشد.
 

رنگ مناسبی برای کرم پوشاننده را انتخاب کنید
رنگ مناسبی برای کرم پوشاننده را انتخاب کنید,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

یک فرمول دارای پایه زرد را انتخاب کنید که حداقل دو درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد.
 

کرم پوشاننده را استفاده کنید
کرم پوشاننده را استفاده کنید,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

با استفاده از یک برس پوشاننده دارای سر کوچک، ضربه های آهسته ای را در طول مژه های پائینی تا داخلی ترین گوشه چشم ها و گودی های بالای بینی بزنید. می توانید از انگشت انگشتری خود که دارای نرمی طبیعی می باشد استفاده کنید که موجب گرمی بیشتر شده و سپس آن را به آرامی روی پوست بمالید.
 

ثابت نگهداشتن کرم پوشاننده
ثابت نگهداشتن کرم پوشاننده,کنسیلر,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

قراردادن یک پودر سبک و دارای رنگ زرد ملایم موجب می شود که پوشاننده در جای خود ثابت بماند.
 
 

کرم پودر مرطوب کننده/ آب رسان

عاشق این محصول هستم چرا که همانند یک شلنگ آب از پوست حمایت می کند."
استفاده از این کرم پودر مهم است چرا که سه موضوع بسیار مهم در بالا رفتن سن را تنها با یک محصول پاسخ می دهد: خط های ریز چروک، پوست آویزان و لکه های آفتاب زدگی
فرمول های کرم مانند پوست های پژمرده و آویزان را مرطوب کرده و پرتر نشان می دهند و رنگ پوست را یکدست می کنند. از به کار بردن هر محصول پودر مانند یا مات خودداری کنید چرا که موجب می شود چروک های صورت بیشتر به چشم آیند.
 

رنگ مناسب کرم پودر مرطوب کننده را انتخاب نمائید
رنگ مناسب کرم پودر مرطوب کننده را انتخاب نمائید,آرایش صورت,کرم پودر,رنگ کرم پودر در آریش صورت,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

رنگ های مختلف را تست کنید (رنگی را که به نظر روشن تر از رنگ پوست شما می آید، انتخاب کنید، رنگی درست و یک رنگ تیره تر). می توانید این کار را با گذاشتن سه رنگ به صورت خط هایی از روی گونه تا خط بالای دهان انجام دهید. سپس با ایستادن در کنار پنجره یا ورودی در، آن را در نور طبیعی امتحان کنید. پایه ای که با پوست شما هماهنگ تر و یکدست تر به نظر می آید، انتخاب درست است.
 

از کرم پودر مرطوب کننده استفاده کنید
از کرم پودر مرطوب کننده استفاده کنید,آرایش صورت,آموزش آرایش صورت,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

مقدار کمی از رنگ انتخاب شده را به وسیله نوک انگشت، برس کرم پودر و یا یک اسفنج روی مناطقی از پوست که نیاز به یکدست شدن دارند (بویژه روی لکه های قرمز و دیگر لک های صورت) قرار دهید. آن را به سمت بالا روی پوست بمالید و به سمت خط موی خود به بیرون پخش کنید تا طبیعی ترین ظاهر را داشته باشد. بیش از حد بالا نروید که در این صورت ظاهری غیرطبیعی می دهد.
 

ثابت کردن کرم پودر مرطوب کننده
ثابت کردن کرم پودر مرطوب کننده,آرایش صورت,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

اگر پوستی چرب دارید، می تواند روی آن را با پودرصورت زردرنگ روشن به طور سبک پوشش دهید. این پودر را روی پیشانی، بینی و گونه ها استفاده کنید (این کار را با برس روژ گونه یا اسفنج انجام دهید تا کرم پودر ثبات پیدا کرده و یکدست شود.
 

رژ لب صورتی رنگ

"من عاشق این محصول هستم چرا که بدون این که به نظر جلف بیاید، صورت را جوان تر می کند."
با بالارفتن سن، لب ها رنگ خود را از دست می دهند و در معرض خشکی بیشتری قرار می گیرند. رنگ های بیش از حد درخشان با رنگدانه های تیره برای سنین بالا مناسب نیستند. باید به جای آن از روژ لب و برق لب های لطیف تر استفاده کرد که رطوبت بیشتری به لب ها داده و زیبایی لب ها را افزایش می دهد. این روژ لب ها، لب ها را پرتر می کنند. رنگ های طبیعی اما شاداب تر مثل صورتی بژ و صورتی رزی به دلیل این که نور را منعکس می کنند، ظاهر خطوط ریز لب را کاهش می دهند.
 
 

انتخاب رنگ رژ لب صورتی مناسب پوست
انتخاب رنگ رژ لب صورتی مناسب پوست,آرایش لب,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

شاداب ترین رنگ هایی که با رنگ طبیعی لب های شما هماهنگی دارد و در عین حال مکمل رنگ پوست شماست را انتخاب کنید. قهوه ای مایل به صورتی، صورتی رنگ پوست، صورتی بژ، قهوه ای مایل به قرمز و رنگ صورتی شاتوتی به طور کل، رنگ های شاداب کننده هستند.
 

خط لب
خط لب,آرایش لب,آموزش آرایش لب,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

جهت ممانعت از تراوش رنگ به داخل خطوط افقی مزاحم، می توان از یک مداد لب دارای رنگ هماهنگ با روژ لب استفاده کرد. روی خط طبیعی لب خود، خط بکشید و به شکل V مانند بالای لب و انحنای لب پائین توجه کنید. برای این که لب کامل به نظر آید، خط لب را کامل بکشید.
 

استفاده از رژ لب صورتی
استفاده از رژ لب صورتی,آرایش لب,آموزش آرایش لب,آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

از یک برس لب استفاده کنید، فیبرهای مصنوعی موجب می شوند روژ لب یا برق لب خطوط لب را پر کرده و روژ مثل بتونه به نظر آید. رنگ را از یک گوشه لب به گوشه دیگر بمالید و لب های خود را روی هم فشار دهید تا رنگ یکنواخت شود.
 

اتمام کار
آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!,اتمام کار,آرایش لب,آموزش آرایش لب

برای افزایش زیبایی و یکدست شدن رنگ، روژ لب خود را در مرکز با برق لب روشن پر کنید.
 

بیشتر بدانید : آموزش خودآرایی صورت به سبک بابی براون در عرض 10 دقیقه + فیلم

بیشتر بدانید : خودآرایی با چند ترفند ساده برای افراد مبتدی و تازه کار!!

بیشتر بدانید : آموزش آرایش لب با چند نکته ساده و حرفه ای

بیشتر بدانید : آرایش چشم اسموکی ( دودی ) برای میهمانی + آموزش تصویری

بیشتر بدانید : نکات ریز و كلیدی آرایشگران معروف دنیا برای یک آرایش صورت حرفه ای!!
تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ