سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

برنامه ورزش از نگاه دو همواره بستر مناسبی براي رخ دادن اتفاقات جالب است. در يكي از آخرين اتفاقات ناصر شفق مدير عامل تراكتور سازی در حاليكه در مراسم عروسی يكي از اقوام نزديكش بود با اين برنامه به گفتگو پرداخت.
 

به گزارش گل، مدیر عامل تراكتور سازی در بیان مشكلات مالی این باشگاه از سازمان لیگ برتر خواست تا بلیط فروشی را به باشگاهها واگذار كند. جهانگیر كوثری در روزهایی كه مردم علاقمند ذهن فوتبالی خود را به تخت بسته اند تا برنامه نود را ترك كنند ، جمعه شب گذشته بار دیگر با برنامه اش ورزش از نگاه دو روی آنتن آمد.

یكی از اتفاقات جالب این برنامه كه مثل دفعات قبل خالی از اتفاقات بعضا با نمك نبود، تماس تلفنی با ناصر شفق مدیر عامل این فصل باشگاه تراكتور سازی تبریز بود . ناصر شفق جمعه شب با این جمله حرفهای خود را آغاز كرد:"همه جوانها خوشبخت شوند انشاءالله ،من هم در مراسم عروسی یكی از اقوام نزدیك هستم...." این حرفهای شفق باعث شد كه كوثری و حتی دو میهمانش حمید درخشان و میثم بائو كمی خجالت بكشند چون واقعا احساس می‌شد كه بد موقع مزاحم مدیر عامل تراكتور سازی شده اند كه البته خیلی زود این سوء تفاهم برطرف شد. اما مهمترین بخش حرفهای شفق مدیر عامل تیم شگفت انگیز تراكتور سازی آنجایی بود كه او رئیس سازمان لیگ برتر را خطاب قرار داد.

شفق در پاسخ به این سوال كوثری كه:"آیا واقعا!شصت هزار نفر برای تماشای بازی تراكتور به ورزشگاه آمده بود؟" جواب جالبی داد كه بیش از همه فدراسیون فوتبال را از مشكلات مالی باشگاه تراكتورسازی آگاه می‌كرد. شفق در اینباره گفت:" اگر تمام ورزشگاه یادگار امام صندلی گذاری شود این ورزشگاه ظرفیت 75 هزار تماشاچی را خواهد داشت . با این شرایطی كه اكنون هست می‌توان تخمین زد كه در حدود شصت هزار نفر برای دیدن بازی ما به ورزشگاه آمده بودند."

 شفق در ادامه و در پاسخ به این سوال كه اكنون این آمار تا چه اندازه ای می‌تواند واقعی باشد گفت:" به نظر من سازمان لیگ برتر و آقای سردار عزیز محمدی اگر بلیط فروشی را به باشگاهها بدهند جدا از اینكه مشكلات آماری حل خواهد شد بلكه بخش زیادی از مشكلات مالی تیمها نیز مرتفع خواهد شد." این حرف شفق با این سوال كوثری همراه شد كه:" آیا باشگاه شما توانایی مدیریت كار سختی مثل بلیط فروشی را دارد؟" و او نیز پاسخ داد:" بله صددرصد....ما این توانایی را داریم . در تمام دنیا هم شرایط به همین شكل است و باشگاهها پول بلیط فروشی را دریافت می‌كنند و مشكلی هم پیش نمی‌آید"

 در این لحظه كوثری كه احساس می‌كرد بیش از این نباید مزاحم شفق شود كه در مراسم عروسی حضور داشت بدنبال بستن بحث با مدیر عامل تراكتور سازی بود اما در آن سو شفق نظر دیگری داشت و به حرفهایش ادامه داد .
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:goal.com
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X