در حالی كه نام‌های مختلفی برای هدایت تیم ملی مطرح می‌شود،‌ یك عضو هیئت رییسه فدراسیون از مذاكرات تاج و قلعه‌نویی در اسفندماه گذشته برای هدایت تیم ملی خبر داد!


هنوز از یاد نبرده بودیم که رییس فدراسیون فوتبال چگونه با قاطعیت کامل هر گونه مذاکره ای با فاتیح تریم و سایر مربیان خارجی را برای جانشینی افشین قطبی تکذیب می کرد... اما آخرین برنامه نود در سال گذشته و حرف‌های رییس فدراسیون فوتبال نشان از این داشت كه تحركاتی جدی علیه سرمربی تیم ملی آغاز شده است
.
 
با پایان تعطیلات نوروزی اخبار جدیدی در راه بود و نامزدهایی جدید برای این عروس هزار داماد. و حالا بعد از تریم و تروسیه(که این سالها همیشه کاندیدای هدایت اكثر تیم‌های ایرانی بوده ولی هیچگاه این وصل میسر نشده است) از نام هایی چون رود گولیت ستاره سابق تیم ملی هلند و شنول گونش مربی ترك تبار به عنوان افرادی جدیدی كه مدنظر فدراسیون بوده‌اند، یاد می‌شود
مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال كه به عنوان هسته مركزی پایگاه جنگی علیه قطبی شغل خود را در كمیته تیم‌های ملی از دست داده، بدون تردید از پا نخواهد نشست و در حال حاضر در فدراسیون فوتبال مشغول یارگیری است.
 
او در غیاب رییس فدراسیون فوتبال حالا عزیزالله محمدی رییس سازمان لیگ كه شغل او مطلقاً‌ ربطی به تیم ملی ندارد را با خود همراه كرده تا او هم از ضرورت استخدام مربی خارجی بگوید. اما به نظر می‌رسد پشت این نیت به ظاهر مثبت چیزهای دیگری وجود دارد. مثلا مطرح كردن نام اسون گوران اریکسون كه از مدت‌ها پیش توافق كرده در جام جهانی هدایت ساحل عاج را بر عهده بگیرد و البته فاتح تریم كه در انتظار پیشنهادات اروپایی است و حتی نامش به عنوان نامزد مربیگری آتلتیكو مادرید مطرح شده است ... اما بد نیست بدانید تاج كه مشغول آماده كردن روانی جامعه فوتبال برای تغییر است.
او در اسفندماه گذشته،‌ مذاكراتی مفصل با امیرقلعه‌نویی داشته و به او قول داده كه اگر وی سپاهان را قهرمان لیگ نهم کند(که با این شرایط احتمالش هم خیلی زیاد است) و تیمش را به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برساند(که برای رسیدن به آن به آب و آتش می زند)، بدون هیچ شک و شبهه ای هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت، مردی که در جام ملتهای 2007 از تیم ملی رفت ولی همواره در رویای بازگشت به تیم ملی است و در همه مصاحبه‌ها به دوران پرافتخار(!) خودش در تیم ملی گریز می‌زند تا شاید برای سال 2011 هدایت تیم ملی را برعهده داشته باشد.


گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:goal.com

 
 
 
 

X