ناصر حجازی به زودی راهی اتریش خواهد شد تا در تمرین‌های تیم دی استرادا شرکت کند.حال عمومی او هر روز رو به بهبود است و آرام،آرام به ...
 
ناصر حجازی به زودی راهی اتریش خواهد شد تا در تمرین‌های تیم دی استرادا شرکت کند.حال عمومی او هر روز رو به بهبود است و آرام،آرام به شرایط ایده آل نزدیک می‌شود.حجازی در حالی که به زودی عازم اتریش خواهدشد اما نسبت به انتخاب دوباره صمد مرفاوی به عنوان سرمربی تیم استقلال خوشبین نیست و تصور می کند این انتخاب روی احساس انجام شده است.
حجازی چند روز قبل از سفر به اتریش درباره انتخاب صمد و بی توجهی مدیران استقلال به نظر او حرف‌هایی می‌زند.
_آقای حجازی ظاهرا از انتخاب مرفاوی اصلا راضی نیستید؟
بله،همین طور است.انتخاب صمد کار درستی نبود.او امتحانش را پس داده است و نمی‌تواند با استقلال موفق باشد.من تعجب می‌کنم چرا مدیران باشگاه استقلال دوباره او را انتخاب کردند.
_لحن حرف زدن شما نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده! تا دیروز مدافع تصمیم‌های مدیران باشگاه استقلال بودید اما امروز نظرتان چیز دیگری است.
آن موقع هم اشتباه کردم که از استقلال حمایت می‌کردم.فکر می‌کردم اگر حرفی بزنم اوضاع تیم استقلال به هم می‌ریزد برای همین درباره خیلی چیزها حرف نزدم.اما الان که خوب فکر می‌کنم می‌بینم که اشتباه کردم.ای کاش از استقلال حمایت نمی‌کردم!
_چرا؟!
مدیران باشگاه استقلال رفتار خوبی با من نداشتند .به محض آنکه من روی تخت بیمارستان خوابیدم آمدند بالای سرم اما این‌ها همه‌اش نمایش بود.می‌خواستند خودشان را نشان بدهند.آمدند برای من حکم زدند در حالی که این حکم هیچ ارزشی نداشت.
_شما گفه بودید در انتخاب مرفاوی هیچ نظری از شما نخواستند ؛درست است؟
بله،دقیقا همین طور است.در انتخاب صمد هیچ نظری از من نخواستند.امیدوارم خودشان جوابگوی مردم باشند چون انتخاب مرفاوی کار درستی نبود.به نظر من واعظ آشتیانی عجله کرد.نباد دوباره مرفاوی را انتخاب می‌کرد.به نظر من استقلال می‌بایست مربی بزرگ خارجی می‌آورد تا فصل بعد مدعی قهرمانی می‌شد اما با بودن مرفاوی نمی‌تواند کاریاز پیش ببرد...
_قرار است به زودی به اتریش بروید؟
بله،به زودی راهی اتریش خواهم شد .بروم تا راحت بشوم!
_مگر شما مشاور باشگاه استقلال نیستید؟
کدام مشاور ،کدام باشگاه؟من مشاور باشگاه استقلال نبوده و نیستم.امیدوارم مردم این موضوع را درک کنند.
_انگار به شدت از مدیران باشگاه استقلال ناراحتید همین طوراست؟
ناراحتی من برای هیچ کش مهم نیست.فقط مردم من را دوست دارند و همین برای من از ارزش و اهمین فراوانی برخوردار است.همین که مردم به من لطف می کنند و دوستم دارند کافی است.اما من هم به محض اینکه پایم از ایران بیرون بگذارم حرف‌هایی می‌زنم که تا حالا نزدم.منتظر افشاگری من باشد.بگذارید به اتریش بروم تا از آن جا حرف هایی که تا حالا نزدم را دوباره بزنم.
_آقای تاج هم در مصاحبه‌ای گفته بود فدراسیون فوتبال در حق شما کوتاهی کرده است.
من از آقای تاج ممنونم که همیشه به من لطف داشته‌اند.من دیگر نمی‌خواهم کسی به من توجه کند به خصوص فدراسیون فوتبال .ای کاش حالم خوب نمی‌شد تا این بی توجهی‌ها را نمی‌دیدم .

 
 
گردآوری: گروه خبری سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:fardanews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X