افشین قطبی باری دیگر خبرساز شد.
 
این بار او با غیبت در جلسه کمیته فنی تیم های ملی  ، درحالی که این نشست برگزار شده بود تا  او در آن به دفاع از برنامه هایش برای تیم ملی بپردازد ، همه حاضرین را سر کار گذاشت. نشستی که علیرضا منصوریان و پت بیوتر به نمایندگی از سرمربی تیم ملی در آن حاضر بودند اما هیچ یک از آنها نمی دانستند ، قطبی چرا و به چه دلیلی در این نشست حاضر نیست.
هومن افاضلی دبیر جلسات کمیته فنی درباره نشست می گوید:« قرار بود برنامه های تیم ملی را بررسی کنیم که شخص سرمربی تیم ملی در جلسه شرکت نداشت و ما به ناچار برنامه را با حضور سایر اعضا پی گرفتیم. در این نشست درباره اردوی تیم ملی بحث کردیم. »
اما اینکه چرا قطبی در جلسه حضور نداشت سوالی بود که باید فریدون معینی ، سرپرست کمیته تیم های ملی برایش پاسخی می داشت اما او هم از این ماجرا بی اطلاع بود و او در این باره به خبرآنلاین گفت:« قرار بود آقای قطبی بیایند اما انگار مشکل داشتند و نتوانستند بیایند. البته ما در بحث های مان به مواردی رسیدیم که نیاز به حضور ایشان هم  داشت . مثلا آقای ابراهیم زاده ایراداتی به زمان اردوی تیم ملی در اتریش داشتند و می گفتند ذوب آهن در آن تاریخ باید برای لیگ قهرمانان آسیا تدارک ببیند. یا مواردی دیگر درباره ماجرای اضافه شن آقای آزادی به تیم ملی که ما در این باره از کمیته پزشکی خواستیم بر اساس مدارکی که آقای قطبی به کمیته ارائه می کند ، درباره بستن قرارداد با او تصمیم بگیریم.»
معینی در پاسخ به این پرسش که قطبی و برنامه هایش می تواند تیم ملی را به قهرمانی در جام ملتها برساند ، می گوید:« بدون شک او برنامه خوبی را داده که ما باید آن را بند به بند بررسی کنیم و سعی کنیم ، مسیر را طوری پیش ببریم که به موفقیت برسیم.»
اما این اتفاق در غیاب قطبی و عدم حضور او در جلسات ، به سرانجامی هم خواهد رسید؟ در پاسخ به این پرسش هم معینی می گوید:« مطمئنا این اتفاقات دیگر تکرار نمی شود و در جلسه بعدی که هفته بعد برگزار می شود ، حتما قطبی هم حضور خواهد داشت. » معینی در پاسخ به این سوال که قطبی ایران است یا دوباره سفر خارج از کشور رفته است هم می گوید:« ما اصلا از این ماجرا خبر نداریم و سوالی هم نپرسیدیم . گفتند او کار داشته و همین حرف برای مان قانع کننده بود. »
اما برای یافتن قطبی چاره ای غیر از تماس با مهدی حاج باقر ، مدیر برنامه های این مربی باقی نمی ماند. او در پاسخ به این پرسش که قطبی کجاست ، به خبرآنلاین گفت:« تا جایی که من می دانم او ایران است. همسرش به تهران آمده بود و حتما به این دلیل به جلسه کمیه ملی نرفته اما قرار است برای تماشای بازی استقلال و پیکان با تمامی اعضای کادرفنی به قزوین بروند.»
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:khabaronline.com
 
 
 

X