تتت

شمارش معکوس براى آغاز جام جهانى ۲۰۱۰ آغاز شده است و حالا دنیاى فوتبال براى سوت آغاز جام نوزدهم بى تابى مى کند.
 
این رقابت ها از جمعه ۲۱ خرداد آغاز خواهد شد و تا ۲۰ تیر ادامه خواهد داشت.  برنامه و ساعت تمامى بازیها به وقت ایران به شرح ذیل می باشد .

گروه A
آفریقاى جنوبى، مکزیک، اروگوئه و فرانسه
آفریقاى جنوبى - مکزیک- ژوهانسبورگ جمعه ۲۱ خرداد (۱۸و ۳۰ دقیقه)
اروگوئه - فرانسه- کیپ تاون، جمعه ۲۱ خرداد(۲۳)
آفریقاى جنوبى - اروگوئه - پرتوریا - چهارشنبه، ۲۶ خرداد (۲۳)
فرانسه- مکزیک- یولوکوانه- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۱۶)
مکزیک - اروگوئه - روشتنبورگ- سه شنبه - اول تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
فرانسه- آفریقاى جنوبى-مانگونانگ - سه شنبه- اول تیر ( ۱۸و۳۰ دقیقه)

گروهB
آرژانتین- نیجریه- کره جنوبى و یونان
آرژانتین - نیجریه -ژوهانسبورگ - شنبه ۲۲ خرداد- (۱۶)
کره جنوبى- یونان-بندر الیزابت - سه شنبه ۲۲ خرداد-(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
یونان - نیجریه-مانگونانگ - پنج شنبه ۲۷ خرداد (۲۳)
آرژانتین - کره جنوبى- ژوهانسبورگ- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۲۳)
نیجریه- کره جنوبى- دوربان- سه شنبه اول تیر(۲۳)
یونان - آرژانتین- پولوکوانه - سه شنبه اول تیر (۲۳)

گروه C
انگلستان- آمریکا- الجزایر و اسلوونى
انگلستان - آمریکا -روشتنبورگ- شنبه ۲۲ خرداد (۲۳)
الجزایر - اسلوونى - پولوکوانه- یکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ )
اسلوونى - آمریکا -ژوهانسبورگ - جمع ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
انگستان- الجزایر-کیپ تاون- جمعه۲۸ خرداد ( ۳۲)
اسلوونى - انگلستان- بندر الیزابت - چهارشنبه - ۲ تیر( ۱۸ و ۳۰ دقیقه)
آمریکا- الجزایر - پرتوریا چهارشنبه ۲ تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)

گروهD
آلمان- استرالیا- صربستان و غنا
آلمان - استرالیا-دوربان- یکشنبه ۲۳ خرداد (۱۸ و۳۰ دقیقه)
صربستان- غنا- پرتوریا- ۲۳ خرداد ( ۲۳)
آلمان - صربستان - بندر الیزابت- جمعه ۲۸ خرداد ( ۲۳)
غنا - استرالیا - روشتنبورگ - سه شنبه ۲۹ خرداد ( ۱۶)
غنا- آلمان -ژوهانسبوگ- چهارشنبه۲ تیر (۲۳)
استرالیا- صربستان- نلسپروئیت- صربستان- چارشنبه ۲ تیر ( ۲۳۲ )

گروه E
هلند- دانمارک- ژاپن - کامرون
هلند- دانمارک- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶)
ژاپن - کامرون- مانگوتانگ - دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقیقه)
هلند- ژاپن- دوربان- شنبه ۲۹ خرداد(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
کامرون - دانمارک- پرتوریا- شنبه ۲۹ خرداد(۲۳)
دانمارک - ژاپن- روشتنبورگ- پنج شنبه ۳تیر (۲۳ )
کامرون - هلند- کیپ تاون - پنج شنبه ۳تیر(۲۳ )

گروه F
ایتالیا- پاراگوئه- نیوزلند- اسلواکى
ایتالیا- پاراگوئه- دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کیپ تاون
نیوزلند- اسلواکى- سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶) روشتنبورگ
اسلواکى- پاراگوئه- یکشنبه - ۳۰ خرداد (۱۶) مانگونانگ
ایتالیا - نیوزلند- یکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)- نلسپروئیت
اسلواکى- ایتالیا- ژوهانسبورگ - پنج شنبه ۳تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
پاراگوئه- نیوزلند- پولوکوانه- پنج شنبه ۳تیر (۱۸و ۳۰ دقیقه)

گروه G
برزیل- کره شمالى- ساحل عاج - پرتغال
ساحل عاج - پرتغال- بندرالیزابت- سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقیقه)
برزیل- کره شمالى- ژوهانسبورگ - سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳)
برزیل- ساحل عاج- ژوهانسبورگ - یک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳)
پرتغال- کره شمالى- کیپ تاون- دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶)
پرتغال- برزیل- دوربان- جمعه ۴ تیر (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
کره شمالى - ساحل عاج- نلسپروئیت- جمعه ۴تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)

گروهH
اسپانیا- سوئیس- هندوراس و شیلى
هندوراس - شیلى- نلسپروئیت - چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶)
اسپانیا- سوئیس- دوربان- چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
شیلى- سوئیس- بندر الیزابت- دوشنبه ۳۱ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
اسپانیا- هندوراس- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۳۱ خرداد(۲۳)
شیلى- اسپانیا- پرتوریا- جمعه ۴تیر(۲۳)
سوئیس - هندوراس- مانگونانگ- جمعه ۴تیر (۲۳)
در یک هشتم نهایى
۱- تیم اول گروهA - تیم دوم گروهB
بندر الیزابت- شنبه ۵تیر -(۱۸ و۳۰ دقیقه)
۲- تیم اول گروه G - تیم دوم گروهD
روشتنبورگ- شنبه ۵تیر(۲۳)
۳- تیم اول گروهD- تیم دوم گردهG
مانگونانگ- یکشنبه ۶ تیر(۱۸ و۳۰ دقیقه)
۴- تیم اول گروهB- تیم دوم گروهA
ژوهانسبورگ- یکشنبه ۶ تیر(۲۳)
۵- تیم اول گروهE - تیم دوم گروه F
دوربان- دوشنبه ۷ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
۶- تیم اول گروهG- تیم دوم گروهH
ژوهانسبورگ- دوشنبه ۷تیر(۲۳)
۷- تیم اول گروهF- تیم دوم گروه E
پورتوریا- سه شنبه ۸ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
۸- تیم اول گروه H- تیم دوم گروه G
کیپ تاون -سه شنبه ۸تیر (۲۳)
دور یک چهارم نهایى
A :برنده بازى ۵- برنده بازى 6
بندر الیزابت- جمعه ۱۱ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
B : برنده بازى یک- برنده بازى ۲
ژوهانسبورگ- جمعه ۱۱ تیر (۲۳)
:Cبرنده بازى ۳ - برنده بازى 4
کیپ تاون - شنبه ۱۲ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
D :برنده بازى ۷- برنده بازى 8
ژوهانسبورگ- شنبه ۱۲ تیر (۲۳)
دور نیمه نهایى
برنده بازىA- برنده بازى B
کیپ تاون- سه شنبه ۱۵ تیر(۲۳)
برنده بازىC- برنده بازىD
دوربان- چهارشنبه ۱۶ تیر(۲۳)
دیدار رده بندى
بندر الیزابت - شنبه ۱۹ تیر (۲۳)
دیدار نهایى
ژوهانسبورگ - یکشنبه ۲۰ تیر(۲۳)
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:esteghlaltehranfc.com
 
 
 
 

 
X