سیمرغسیمرغ
sport-top-1

در حالی كه هنوز خانواده حجازی به بهشت زهرا نرسیده بودند، پیكر او دفن شد.
 
 
خبرآنلاین: پیكر ناصر حجازی ظهر امروز در غیاب خانواده و طرفداران او دفن شد. ترافیک شدیدی كه در مسیر بهشت زهرا وجود داشت باعث شد خانواده حجازی و طرفداران او دیر به بهشت زهرا برسند و پیكر اسطوره كه زودتر به بهشت زهرا برده شده بود در غیاب خانواده و طرفداران او دفن شد.

بی‌نظمی محض در بهشت زهرا

سایت «گل» نیز نوشت:

در حالی که جاده منتهی به بهشت زهرا به شدت شلوغ بود و افراد شرکت کننده در این مراسم با پشت سرگذاشتن ترافیکی طولانی به بهشت زهرا رسیدند، مراسم تدفین با بی‌نظمی تمام برگزار شد.

حدود 15 تا 20 هزار نفر در بهشت زهرا حاضر بودند و جو مراسم تا حدودی بی نظم بود. نیروی انتظامی برای آرام کردن جو وارد عمل شد و ماموران نیروی انتظامی با تعدادی از حاضران برخورد کردند.

حاضران شعارهای مختلفی از جمله حجازی مردمی را سر دادند. مراسم با بی‌نظمی تمام و در حالی که در خور و شایسته یک اسطوره ملی نیست، برگزار شد.

مرتضی فنونی‌زاده، منصور پورحیدری، همایون بهزادی، حمید جاسمیان و فرهاد کاظمی از جمله حاضران در مراسم تشییع پیکر حجازی بودند. تیم‌های ملی نوجوانان و امید هم در مراسم ورزشگاه آزادی حاضر بودند و شنیده می‌شود که امیر قلعه‌نویی صبح زود برای دقایقی در مراسم ورزشگاه آزادی حاضر شده و بعد ورزشگاه را ترک کرد.

سهراب بختیاری‌زاده، فرزاد حسنی، نیمانکیسا، داوود فنایی و فرشاد پیوس هم از جمله افرادی بودند که در مراسم ورزشگاه آزادی حاضر شده بودند.
 
 
 
 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:khabaronline.ir
 
مطالب مرتبط : 
تابوت حجازی شکسته شد!
گزارش تصویری:مراسم خداحافظی با عقاب آسیا؛ آخرین دور افتخار حجازی در ورزشگاه آزادی
عکس های ویژه از مراسم تشییع جنازه ناصرحجازی
گریه عادل فردوسی‌پور در مراسم تشییع ناصر حجازی / عکس
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره منع فعالیت مربیان خارجی در لیگ برتر فوتبالاطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره منع فعالیت مربیان خارجی در لیگ برتر فوتبال

فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای خبر منع فعالیت بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ برتر فوتبال ایران را تکذیب کرد

 
X