سیمرغسیمرغ
sport-top-1

«بعداً سر فرصت میام تو اون آلاچیقتون مفصل صحبت می‌کنیم.» این وعده‌ای بود که علی پروین دیروز جلوی درب خبرورزشی و داخل اتومبیل ماکسیمای سفید رنگش به ما داد.
 
خبرآنلاین: علی آقا که به‌خاطر ناصر حجازی هنوز پیراهن مشکی‌اش را از تن خارج نکرده بود برای اینکه یک امانتی را از همکارمان اسماعیل حیدرپور بگیرد به خبرورزشی که نه، جلوی درب روزنامه آمد و چند دقیقه‌ای با ما گپ زد. او معتقد بود که بارسلونا در بازی دیشب 3 گل به منچستر می‌زند و قهرمان می‌شود. بارسلونا اصلاً قابل مقایسه با هیچ تیمی نیست.البته این بار پیشبینی سلطان درست در آمده به عکس پیش بینی های سیاسی اش که معمولا درست از آب در نمی آیند!

* علی آقا! مثل پیش‌بینی‌های جام‌جهانی‌تان نشود؟

نه دیگه، این فرق می‌کنه. شوما بدون که بارسلونا می‌بره. بارسلونا تیمی است که فوتبال را به تمام معنا بازی می‌کنه و آدم از فوتبالش لذت می‌بره.

تشریف نمی‌آورید داخل روزنامه؟

نه بابا، دمپایی پامه! حالشو ندارم. ولی یه روز می‌یام تو آلاچیق مفصل حرف می‌زنیم (در این لحظه علی آقا دو تا حرف مخصوص بار حیدرپور کرد!) شما مقصرید که فوتبال به این روز افتاده. حالا هی بردار از من بد بنویس!

* ما که از شما بد ننوشتیم. همه شما را دوست دارند.

همین آقای اشراقی تو اون ستونش هی علیه علی پروین مطلب می‌زنه. راستی تو چند سالته اشراقی؟

* 35 سال.

شوما یادت باشه من از همه این خارجی‌ها هم بهتر بازی می‌کردم. یادت باشه دیگه مادر مثل علی پروین نمی‌زاید! من اگر الان بازی می‌کردم از همه این اروپایی‌ها بهتر بودم ولی حیف که زود پیر شدم! اگه الان جوان بودم بهتون می‌گفتم فوتبال یعنی چی.

* علی آقا اگر الان جوان بودید قراردادتان چقدر بود، 800 میلیون؟

برو بابا! برو بالای 2 میلیارد! تو این فوتبال یارو دست چپ و راستش رو بلد نیست یک میلیارد گرفته، آن وقت علی پروین 2 میلیارد نگیره؟

* راستی، چرا تلویزیون نمی‌روید؟

می‌رم ولی شرط داره! شرطش اینه که 200 میلیون بریزند به حساب علی پروین!

* حالا چی می‌خواهید بگید؟

یه چیزایی می‌گم که تو عمرتون نشنیده باشید. شوما یادت باشه این شفیع و فردوسی‌پور خیلی اصرار می‌کنن من برم ولی هنوز تصمیمی نگرفته‌ام!

* البته می‌گن شما نمی‌تونید برید تلویزیون؟

200 میلیون رو بریزند ببینید چطوری می‌رم! (می‌خندد) حالا ور نداری اینارو بنویسی‌ها! شوخی کردم... بابا ما بریم تلویزیون چی بگیم؟ ما هر چی بگیم آقایون برعکس عمل می‌کنند.

* کی می‌روید پرسپولیس؟

ای بابا، الان که همه چیز روی هواست! هنوز معلوم نیست کی رئیس سازمان می‌شه البته یک صحبت‌هایی شده و من چند تا اسپانسر دارم ولی... من دیگه برم، کار دارم. راستی بنویس خدا ناصر رو رحمت کنه.

 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:khabaronline.ir
 
مطالب داغ ورزشی : 
تبعيض در فدراسيون فوتبال !؟  
من، مهدی مهدوی‌کیا با صدای بلند کارخیر می‌کنم
برکناری یک رئیس ورزشی به خاطر اعتیاد
استعفای سرمربی فرانسه به دلیل حرف های نژادپرستانه
نکونام: دو تیم اسپانیایی مرا می‌خواهند
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X