سیمرغسیمرغ
sport-top-1

جالب است بدانید که آقای ساکت اخیرا به من گفت به همان مکه ای که با هم رفته‌ایم قسم که هزینه خرید بازیکنان سپاهان در فصلی که گذشت ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون بوده...
 
 
 
تابناک: سرمربی تیم فوتبال سپاهان در برنامه شب گذشته 90 در مورد مخارج سپاهان در فصل گذشته اظهار داشت : مبلغ ۱۰ میلیارد و پانصد میلیون تومان خرج سپاهان در فصل ۹۰-۸۹ بوده است البته فردوسی پو اعتقاد داشت این مخارج بیش از این رقم بوده است .

وی همچنین ادامه داد : جالب است بدانید که آقای ساکت اخیرا به من گفت به همان مکه ای که با هم رفته‌ایم قسم که هزینه خرید بازیکنان سپاهان در فصلی که گذشت ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون بوده که با احتساب قراردادهای اعضای کادر فنی و مخارج تیم اعم از ایاب و ذهاب و هتل بیشتر از ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نشده است.

بنده از شما می خواهم این هزینه ها را با هزینه های چند تیم دیگر مقایسه کنید و سپس بگویید ما ریخت و پاش کرده ایم یا دیگران.

امیرقلعه نویی درباره برنامه‌های خود برای سپاهان آینده گفت: ۸۰ درصد تیم را حفظ می کنیم و قصد داریم امسال تیم خود را نهایتا با ۱۸ بازیکن ببندیم و در کنار آنها از نفرات جوان خود استفاده کنیم.
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:khabaronline.ir
 
مطالب داغ ورزشی:
دایی: مگر( 2 زار) پول کف دست جمعیت گذاشتم؟
این 5 پرسپولیسی را کروش به تیم ملی می آورد
قلعه‌نویی: تهدید کجا بود، نرفتنم به مراسم حجازی دلیل دیگری داشت
حجازی بالاخره به منچستر رسید/عکس
در اقدامی جالب/ پیام خلبان به مسافران: پرسپولیس بُرد!
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
ضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکسضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکس

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در جشن قهرمانی یوونتوس ناخواسته به فرزندش ضربه زد

 
X