اگر طالب​لو تصميم به جدايی از استقلال بگيرد، تراکتورسازی تبريز می​تواند يکی از محتمل​ترين گزينه​ها برای مقصد بعدی او باشد. تيمی که سال آينده قلعه​نويی روی نيمکتش می​نشيند.
 
گل: وحید طالب​لو برای ماندن یا رفتن از استقلال به شدت در تردید قرار گرفته است. او که این روزها در وضعیت سختی قرار گرفته است پیش از این​که برای استراحت راهی سفر شود در تماس با سایت گل وضعیت خود را تا حدودی برای خبرنگار ما تشریح کرد.

وحید می​گوید از طرف باشگاه استقلال هیچ تماسی با او گرفته نشده و او هنوز نمی​داند در فصل  آینده چه وضعیتی خواهد داشت. این وضعیت طالب​لو را برای ماندن دراستقلال به شدت مردد کرده به طوری که می​گوید:​ «چندین سال است در استقلال بازی می​کنم و علاقه خاصی به پیراهن این تیم دارم. به همین دلیل است که هیچ وقت به پیشنهادات تیم​های دیگر به طور جدی فکر نکرده​ام و با وجود بی​تفاوتی مسئولان استقلال باز هم منتظر مانده​ام.»

این دروازه​بان که در نیم​فصل پیشنهاد سنگین استیل​آذین را رد کرد و در استقلال ماند، توقع برخورد بهتری از مسئولان تیمش دارد. او فصل گذشته در رقابت با محمد محمدی چندان موفق ظاهر نشد و امسال در صورت آمدن رحمتی وضعیت پیچیده​تری هم پیدا خواهد کرد.

طالب​لو یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و اگر بخواهد از این تیم جدا شود استقلالی​ها باید کلیه حق و حقوق و طلب​هایش را بدهند. این در حالی است که وحید هیچ وقت از لحاظ مسائل مالی با استقلالی​ها مشکل نداشته و اعتراضی از او شنیده نشده است.

اگر طالب​لو تصمیم به جدایی از استقلال بگیرد، تراکتورسازی تبریز می​تواند یکی از محتمل​ترین گزینه​ها برای مقصد بعدی او باشد. تیمی که سال آینده قلعه​نویی روی نیمکتش می​نشیند. همان کسی که برای اولین بار طالب​لو را در ترکیب استقلال قرار داده و اعتقاد زیادی هم به این دروازه​بان دارد.  

 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:goal.com 
 
مطالب داغ ورزشی: 
انتقال تیم فوتبال نفت به اراک قطعی شد  
سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال در فصل آینده
نه بازیكنی كه از استقلال جدا می‌شوند
دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان ؛گزارش تصویری
جنجالی ترین جمله فردوسی پور در نود
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مهدی طارمی درحال نماز خواندن نماز خواندن مهدی طارمی در شب های قدر در بوشهر! عکس

مهدی طارمی به بوشهر برگشته و در شب های قدر در مسجد ولایت بوشهر به عزاداری مشغول است

 
X