داور ديدار برگشت پليیآف ليگ آرژانتين در بين دو نيمه از سوی هواداران ريورپلاته تهديد به مرگ شده بود.
 
فارس: به نقل از تای‌سی اسپورت، دو تیم ریورپلاته و بلگرانو در شرایطی برابر هم قرار گرفته بودند كه تیم بازنده در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به دسته پایین سقوط می‌كرد. ریورپلاته در دیدار رفت كه در زمین بلگرانو برگزار ‌شد، 2 بر صفر شكست خورده بود و باید در دیدار برگشت با اختلاف 3 گل به پیروزی می‌رسید. بازی برگشت نیز با تساوی یك بر یك به پایان رسید تا ریوپلاته تیم سقوط كننده باشد.

در پایان نیمه اول دیدار برگشت و در حالی كه ریورپلاته یك بر صفر از حریف خود پیش بود و به یك گل دیگر نیاز داشت تا بازی را به تساوی بكشاند، برخی از هواداران این تیم به رختكن داور مسابقه رفتند و وی را تهدید كردند.

بر اساس خبرهایی كه فدراسیون فوتبال آرژانتین منتشر كرده، هواداران عصبانی ریورپلاته به سرجیو پزوتا گفته بودند اگر در نیمه دوم برای ما یك ضربه پنالتی اعلام نكنی، از ورزشگاه زنده بیرون نمی‌روی! پزوتا در اواخر بازی یك پنالتی به سود ریورپلاته اعلام كرد ولی ماریانو پاورنه آن را به هدر داد.

در گزارش داوری این بازی نیز آماده كه پزوتا قصد داشته بازی را نیمه كار رها كند زیرا پشتوانه امنیتی نداشته است.
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع: farsnews.com
 
مطالب داغ ورزشی:
عجیب ترین پنالتی دنیا!
خبر عجیب: نوری و رضایی با كاشانی قرارداد دارند نه با پرسپولیس!
عرض ارادت مرد شماره ۲ ورزش کشور به مشایی
احضار بازیکن جنجالی پرسپولیس به کمیته انضباطی
این آقا واعظ آشتیانی دوم است
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
Default Image تصمیم هوشمندانه فرهاد مجیدی در استقلال

فرهاد مجیدی مربی آبی‌ها اگر در فصل آینده سرمربی استقلال نباشد، ترجیح می‌دهد تیم را نبندد چراکه می‌داند اگر نتیجه نگیرد، مقصر اصلی شناخته خواهد شد

 
X