سیمرغسیمرغ
sport-top-1

"نواک جوکوویچ" پس از برتری مقابل "رافائل نادال" در دیدار پایانی رقابت های تنیس ویمبلدون، قهرمانی خود را با خوردن مقداری چمن جشن گرفت.
 
مهر: تنیسور 24 ساله صرب که سال تقریبا بدون شکستی را پشت سر می گذارد، شب گذشته با نتایج 4-6، 1-6، 6-1، 3-6 مقابل رافائل نادال، مدافع عنوان قهرمانی، به پیروزی رسید و قهرمان رقابت های ویمبلدون شد.
جوکوویچ که پس از پیروزی مقابل نادال مقداری از چمن ویمبلدون را خورد در خصوص این کار خود گفت: احساس کردم حیوانم. می خواستم ببینم مزه اش چطور است و باید بگویم که خوب است. واقعا نمی توانم احساسم را در خصوص قهرمانی بیان کنم. این بهترین احساسی است که تا به حال در زمین تنیس داشته ام.
 


قهرمانی در ویمبلدون، سومین گرنداسلم جوکوویچ بود. او پیش از این دو بار موفق به قهرمانی در گرنداسلم استرالیا شده بود. وی در گفتگو با "سان" اظهار داشت: می خواهم گرنداسلم ها بیشتری را ببرم. نمی خواهم اینجا متوقف بشوم. در این سه روزی که رقابت های ویمبلدون برگزار شد دو تا از بزرگ ترین رویاهای زندگی ام محقق شده است: شماره یک شدن در رده بندی تنیسورها و قهرمانی در ویمبلدون، اما اینها کافی نیستند.

 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:mehrnews.com
 
مطالب داغ ورزشی:
پس از حرکت سیاسی هواداران جوبیلو علیه قطبی /شیمیزو دو میلیون ین جریمه شد!  
هجرت دسته جمعی ستاره های فوتبال ایران به امارات !
قرارداد یکساله آندرانیک تیموریان با باشگاه استقلال امضا شد
کرمی گربه سیاه تکواندوی ایران را شکست داد
درخواست استیلی از شیث؛ در مصاحبه‌هایت اسم دایی را نیاور!
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X