سیمرغسیمرغ
sport-top-1

محمد رویانیان از عملکرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شدت ناراضی است
 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس كه دیشب مهمان تلفنی برنامه نود بود از رئیس كمیته انضباطی انتقادهایی كرد. او گفت: «ما چهار دربی پشت سر هم را باختیم اما تماشاگران هیچ واكنش بدی نداشتند. در یك دربی در 10 دقیقه مقابل استقلال برنده شدیم كه تماشاگران دو تیم باز هم هیچ برخوردی نداشتند. از طرفی در مسابقه با داماش كه این همه به ما فحاشی شد، هنوز هیچ واكنشی نشان داده نشده است و اصلا نمی‌دانم روند برخوردهای كمیته انضباطی به چه شكل است.

آقای حسن‌زاده باید در نورع برخوردهایش عدالت را رعایت كند. به كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیشنهاد می‌كنم از همین حالا تا آخر فصل هواداران ما را محروم كنند و مبلغی هم به عنوان جریمه در نظر بگیرند تا خیالمان از برخوردهای این كمیته راحت شود. این برخوردها درست نیست. در رای‌هایی كه می‌دهید عدالت را رعایت كنید.»

رویانیان ادامه داد: «وقتی پرسپولیس در برگزاری مسابقه‌اش هیچ اختیاری ندارد، نباید هم به خاطر رفتار تماشاگران، باشگاه را جریمه كنند. از وقتی وارد فوتبال شده‌ام همیشه این جمله را شنیده‌ام كه باید فرهنگ‌سازی شود. من نمی‌دانم این اتفاق كی می‌خواهد رخ دهد.»

 

 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:
khabaronline.ir

مطالب داغ ورزشی:
اتفاقی جالب و عجیب در یک تیم اسپانیایی
بنزی که رویانیان از چنگ شیث درآورد /عکس
تماس فتح الله زاده با فرهاد مجیدی
ایمون زاید: مانوئل نمی داند در دربی چه بر سرم آمد
اعتراض عادل به عدم‌تقدیر از نوشادعالمیان !
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X