سیمرغسیمرغ
sport-top-1

سرمربی تیم فوتبال استقلال از عملکرد یه تن از شاگردانش در دربی 75 راضی نیست.

فرشاد پیوس ابتدا در مورد تصمیم ملی پوشان در تحریم رسانه ها گفت: «به نظر من این تصمیم حرفه ای نیست چرا که بازیکنان ملی باید ظرفیت انتقاد را داشته باشند.»


با گذشت 5 روز از داربی 75 هنوز اخبار مربوط به مسائل فنی و حاشیه‌ای دربی به گوش می‌رسد. با توجه به این‌که بازیکنان استقلال بر‌خلاف پیش‌بینی‌ها ضعیف ظاهر شدند و پرسپولیس بازی بهتری نسبت به حریفش ارائه کرد، انتقادات زیادی متوجه کادر فنی و بازیکنان استقلال بود.


با این‌که امیر قلعه‌نویی سرمربی آبی‌پوشان در کنفرانس پس از بازی از عملکرد تیم و بازیکنان ابراز رضایت کرد و حتی نوید قهرمانی داد اما در محفلی خصوصی خلاف این اظهارات را مطرح کرده و به شدت از چند بازیکن تیمش انتقاد کرده است. سرمربی استقلال در جمعی دوستانه عملکرد جواد نکونام، سیاوش اکبرپور و آرش برهانی را نقد کرده و به انتقاد شدید از آن‌ها پرداخته است.

اگر‌چه بسیاری‌ از فوتبال‌دوستان و کارشناسان اعتقاد داشتند به جز سید‌مهدی رحمتی و پژمان منتظری و فابیو جان‌واریو دیگر بازیکنان استقلال بسیار ضعیف بودند و حتی تیغ انتقادات بیشتر متوجه هاشم بیک‌زاده بود اما قلعه‌نویی معتقد بوده نکونام و اکبرپور و برهانی ضعیف‌ترین عملکرد را داشته‌اند. 

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:
jamnews.ir

مطالب داغ ورزشی:
در واکنش به خبر رسانه های مصری؛ ژوزه در دربی نه دمپایی خورده نه گوجه
پرسپوليس با 30 ميليارد بسته شده است ما با 3.5 ميليارد! ؛ کرانچار مواظب اطرافیانش باشد
ژوزه به کنفرانس خبری پيش از بازی با فولاد نيامد
36 کارت قرمز در یک مسابقه فوتبال!
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X