سیمرغسیمرغ
sport-top-1

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: «اصلا هیچکس در مورد پرسپولیس با من صحبت نکرده بود و همه چیز شایعه بود.»

جام نیوز: سایت باشگاه راه آهن نوشت: علی دایی و تیمش روزهای پرکاری را در اردوی ترکیه پشت سر می‌گذارند. تمرینات تاکتیکی و بدنسازی که بعضا به دو جلسه در روز می‌رسد و همچنین بازی‌های دوستانه‌ای که در پیش است، وقت دایی و شاگردانش در تیم راه‌آهن را پر کرده است.


سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن در دومین روز اردوی ترکیه و پیش از بازی فردا سه‌شنبه تیمش با تیم "ب" گالاتاسرای ترکیه گفتگویی انجام داده که آن را در زیر می‌خوانید:


* از اردوی ترکیه و شرایط تیم تا اینجای کار راضی هستید؟
- فرصت خوبی پیش آمد تا یکبار دیگر دور هم جمع شویم و بچه‌ها از هر نظر مثل تغذیه، استراحت، تمرین و... تحت کنترل ما باشند. فعلا دو جلسه تمرین کرده‌ایم که زمین خیلی خوب بوده اما از نظر سالن و وسایل بدنسازی محل اردوی ما شرایط خیلی مطلوبی ندارند. با این حال اردوی خوبی است و باعث شده بیشتر همدیگر را بشناسیم و بفهمیم. سعی می‌کنیم تمرینات خوبی هم داشته باشیم تا بتوانیم نتیجه خوبی از این اردو بگیریم.


* در این اردو بیشتر روی چه چیزی تمرکز می‌کنید؟ می‌خواهید به تیم فشار بیاورید یا اینکه از فرصت بازی‌های تدارکاتی برای مباحث تاکتیکی استفاده کنید؟
- به هردو موضوع فکر می‌کنیم. با توجه به بازی‌های دوستانه‌ای که داریم، برنامه تمرینات و شدت و فشار آن را تنظیم می‌کنیم. از طرفی به کارهای بدنی هم توجه ویژه‌ای داریم و حتی تمرینات تاکتیکی را طوری طراحی می‌کنیم که شرایط بدنی بچه‌ها بهتر شود. خدارا شکر بچه‌ها هم خوب تمرین می‌کنند و وضعیت خوبی دارند.


* طبق درخواست شما، دو بازی تدارکاتی برای تیم فراهم شده و قرار است فردا اولین بازی را مقابل "ب" گالاتاسرای انجام دهید. فکر می‌کنید این بازی‍‌ها برای تیم مفید باشد؟
- مطمئنا همینطور است. تیم "ب" گالاتاسرای حریف خوبی برای ماست و شهرداری استانبول هم که در سوپرلیگ ترکیه بازی می‌کند و فشار خوبی به بچه‌ها می‌آورد. هر دو تیم  قدر هستند و بازی با آنها برای ما خیلی مفید است.


* آقای دایی از الان به بازی با استقلال  فکر می‌کنید یا نه؟
- مطمئنا. ما از الان به بازی بعدی‌مان در لیگ فکر می‌کنیم و تمام این کارها و تمرینات برای این است که بازی بعدی را با موفقیت پشت سر بگذاریم. ضمن اینکه همین دو بازی دوستانه در استانبول کافی است و در تهران بازی دوستانه‌ای نداریم.


* وضعیت محمدی و عالیشاه چطور است؟ این دو بازیکن چه زمانی آماده می‌شوند؟
- محمدی که اینجا با ما تمرین می‌کند و مشکل خاصی ندارد اما عالیشاه حدود دو ماه دیگر کار دارد و تا آن موقع نمی‌توانیم از او استفاده کنیم.


* در این چند روز مسئولان و مربیان باشگاه سایپا در گفتگوهای‌شان طوری القاء می‌کنند که انگار اتفاقات بازی راه‌آهن - فولاد در داوری بازی سایپا - راه‌آهن تاثیر داشته و داور به نفع تیم شما قضاوت کرده‌ است. نظرتان چیست؟
- به نظر من بعضی‌ها طاقت باخت را ندارند. سایپایی‌ها فکر نمی‌کردند به تیم ما ببازند به همین دلیل ناراحت هستند. دلایلی که می‌آورند، منطقی نیست. آنها مدام از بازی پرسپولیس - استقلال حرف می‌زنند و داوری آن بازی را با بازی ما مقایسه می‌کنند. مگر داور در یک بازی اشتباه می‌کند باید در بازی‌های بعدی هم اشتباه کند؟


* یعنی به نظر شما داوری بازی سایپا - راه‌آهن مشکل نداشت؟
- این بازی جزو بازی‌هایی بود که داوری‌اش اصلا مشکل نداشت. آنها روی صحنه پنالتی حرف دارند در صورتی که فیلم بازی به خوبی نشان می‌دهد پنالتی درست بوده و هر کس آن را ببیند، همین نظر را می‌دهد. آنها در رویای خودشان نتیجه دیگری را دیده بودند اما بازی منطقی بازیکنان ما همه چیز را تغییر داد و سه امتیاز را ما گرفتیم.


* به عنوان آخرین سوال، درباره هیات مدیره پرسپولیس با شما صحبت کرده بودند یا خبرهایی که منتشر می‌شد، شایعه بود؟
- اصلا هیچکس با من صحبت نکرده بود و همه چیز شایعه بود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب داغ ورزشی:
آیا تاج پرسپولیسی می شود؟
عهدنامه قهرمانی هم دوای درد پرسپولیس نبود
گلایه ایمون زاید: پرسپولیس گذرنامه‌ام را دیر داد
زن و شوهر انگلیسی طلاهای دوچرخه‌سواری را درو کردند


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X