سیمرغسیمرغ
sport-top-1

من مستحق این نبودم که به خاطر موضوعی که در زندگی شخصی‌ام اتفاق افتاد سه سال از بازی کردن در لیگ برتر محروم شوم.

گل: علیرضا واحدی‌نیکبخت، ستاره سابق پرسپولیس و استقلال همچنان از بازی کردن در لیگ برتر محروم است. او انتظار داشت که در رقابت‌های این فصل بازی کند ولی جلوی بازی نیکبخت را گرفته‌اند و او این روزها را به تلخی پشت سر می‌گذارد.
با این حال نیکبخت هیچ‌وقت توسط رسانه‌ها فراموش نمی‌شود و همیشه سوژه جالب توجهی به حساب می‌آید. او به خبرنگار سایت گل می‌گوید: «خیلی از روزنامه‌ها و سایت‌ها به من لطف دارند و عادل فردوسی‌پور هم به من لطف دارد. من آدمی نیستم که بخواهم از روی ضعیف‌ بودن حرف بزنم و خوشحالم که برای خیلی‌ها همچنان مهم هستم. البته به اندازه کافی دشمن هم دارم ولی از این که دشمن دارم خوشحالم چون این نشان می‌دهد مهم هستم ولی برای آنها هیچ ارزشی قائل نیستم.»
از نیکبخت در مورد دلایل بازی نکردنش سئوال می‌کنیم که او این‌گونه جواب می‌دهم: «من واقعاً دیگر خسته شدم و نمی‌دانم باید چه کار کنم. در این فوتبال سه سال تقاص پس دادم و در لیگ برتر بازی نکردم، امسال هم می‌خواستم بازی کنم ولی جلوی بازی‌کردنم را گرفتند. باز هم می‌گویم که تاوانش را پس دادم و مگر قتل کرده‌ام که باید این برخورد با من صورت بگیرد.»
نیکبخت در پاسخ به این سئوال که آیا در فدراسیون فوتبال پیگیر کارهایت نیستی، خاطرنشان می‌کند: «من خیلی از روزها به فدراسیون می‌روم و خودم هم دیگر نمی‌دانم چه مشکلی دارم. متأسفانه خیلی‌ها پشت سر من پنهان شده‌اند و اگر قرار به محرومیت و جریمه کردن بود من به تنهایی نباید تقاص پس می‌دادم. من مشکل این فوتبال نیستم و نمی‌دانم با بازی نکردن من چه چیزی درست می‌شود. در زندگی شخصی من یک اتفاق افتاد که تاوانش را پس دادم.»
ستاره سابق پرسپولیس و استقلال در قسمتی از حرف‌هایش خاطرنشان می‌کند: «متأسفانه کثیفی‌های ورزش‌های دیگر خیلی بیشتر از فوتبال است ولی هیچ‌کس به آنها توجه ندارد. من مستحق این نبودم که به خاطر موضوعی که در زندگی شخصی‌ام اتفاق افتاد سه سال از بازی کردن در لیگ برتر محروم شوم. ناراحتی من از این بود که بعضی از بازیکنان که در لیگ برتر بازی می‌کنند انگشت کوچک من هم نیستند. با این حال برای من برخورد خوب مردم بسیار مهم است و باید از آنها تشکر کنم. به هر حال این شرایطی است که با آن مواجه شده‌ام و فعلا نمی‌توانم کار خاصی انجام دهم.»
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:goal.com

مطالب داغ ورزشی:
حواشی اردوی تیم ملی در لبنان
معیار انتخاب اعضای هیات مدیره سرخآبی ها
از كارگری در ساختمان تا مدال المپيك لندن
کی‌روش:توپ را باید به تور دروازه حریفان بچسبانید! 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
سر و کله مهرداد پولادی پیدا شد!!سر و کله مهرداد پولادی پیدا شد!!

مدافع چپ سابق ایران که در تیم کی‌روش عملکرد خیلی خوبی داشت، احتمالا به لیگ قطر بازمی‌گردد

 
X