سیمرغسیمرغ
sport-top-1

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دست بدخواهان پرسپولیس را برای هواداران رو می‌کنیم تا همه پی به ماهیت واقعی این افراد که دنبال لطمه زدن به پرسپولیس هستند، ببرند.

ايسنا: پس از آنكه باشگاه پرسپوليس مدعي شد برخي باشگاه‌ها به چهار بازيكن اين تيم پيشنهاد داده‌اند و همين مساله باعث كنار گذاشتن حميد علي عسگير از اين تيم شد، سعید شیرینی درباره دلیل کنار گذاشتن حمیدرضا علی عسگری از تیم بزرگسالان، از سوی سرمربی تیم افزود: پیشنهاد برخی تیم های لیگ برتری به این بازیکن، اقدام به مذاکره و همچنین مصاحبه حمیدرضا علی عسگری درباره سرمربی تیم موجب این تصمیم شد.
وی افزود: حمیدرضا علی عسگری، جوانی کرده و حرف‌های ناپخته‌ای را تحت تاثیر تحریک دیگران مطرح کرده است. بنده بیشتر این موضوع را از چشم کسانی می‌بینم که این جوان را تحریک کرده‌اند تا علیه سرمربی تیم مصاحبه کند.
سرپرست تیم پرسپولیس تصریح کرد: فعلا نمی‌خواهم اسم ببرم اما در ماجرای حمیدرضا علی عسگری پای مالک یک بازشگاه لیگ برتری، یک مدیر عامل و دو سرمربی در میان است که متاسفانه نه اصول حرفه‌ای فوتبال را رعایت کرده‌اند و نه اخلاقیات را. آنها به جای پرداختن به تیم خود یا اقدام به مذاکره با باشگاه، به مذاکره با بازیکن تحت قرارداد با سایر تیم ها پرداخته‌اند و در پی به حاشیه کشاندن و لطمه زدن به رقبای خود هستند تا شاید از این طریق به منافع خودشان برسند.
سعید شیرینی تاکید کرد: به این آقایان هشدار می‌دهیم دست از بازی کثیف خود بردارند وگرنه باشگاه پرسپولیس با اقدامی جدی و قانونی دست این بدخواهان پرسپولیس را برای هواداران رو کرده و همه چیز را از طریق مراجع قانونی و رسانه‌ها به هواداران اعلام خواهد كرد تا همه پی به ماهیت واقعی این افراد ببرند.
شیرینی درباره جلسه روز یکشنبه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: در پی تصمیم سرمربی، حمیدرضا علی عسگری در اختیار باشگاه قرار داده شده است و روز یکشنبه نیز جلسه کمیته انضباطی برگزار می‌شود. در این میان باید بگویم حمیدرضا علی عسگری بازیکن خوبی است که امکان دارد مرتکب اشتباه هم شود. بنده از مدیرعامل محترم باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخواست می‌کنم نگاهی پدرانه به این موضوع داشته و این نکته را نیز مد نظر قرار دهند که این بازیکن جوان تحت تاثیر تحریک دیگران مرتکب اشتباه شده است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:
isna.ir


مطالب داغ ورزشی:
شعارهای جالب روی پیراهن بازیکنان (عکس)
سوالی که وزارت ورزش باید پاسخ آن را بدهد/ چرا‌ از یزدانی درمراسم‌قهرمانان‌ تقدیر نشد؟
علی دایی: اگر قرار باشد کسی به داوری اعتراض کند این ما هستیم
زمان اعلام اسامی ملی پوشان برای بازی با لبنان مشخص شد


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
10 بازیکنی که بیشترین شباهت را به مسی دارند10 بازیکنی که بیشترین شباهت را به مسی دارند

قصد داریم به معرفی 10 بازیکنی بپردازیم که بیشترین شباهت را به مسی از لحاظ سبک بازی دارند

 
X