قهرمان پرتاب دیسک ایران گفت: امیدوارم پس از کسب اولین قهرمانی با پیراهن پرسپولیس در آینده نیز برای این باشگاه افتخار آفرینی کنم.

فارس: احسان حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد قهرمانی‌اش در مرحله پایانی لیگ دو و میدانی اظهار داشت: مسابقه خوبی بود و آمده بودم اول شوم. پس از 2 سال خوشحالم که توانستم دوباره در لیگ ایران مسابقه بدهم.

وی در مورد شرایط برگزاری مسابقه گفت: خوشحالم که تماشاگران به ورزشگاه آمدند و تشویقم کردند. فقط یک مقدار دایره پرتاب‌ها لیز بود و مشکلاتی ایجاد کرده بود که خوشبختانه برطرف شد.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن در مورد حضور رویانیان مدیر عامل پرسپولیس و هواداران این تیم گفت: خوشحالم رویانیان افتخار داد و مسابقه‌ام را از نزدیک دید. من عضو پرسپولیس هستم و هواداران هم خوب حمایتم کردند. فکر کنم این اولین بار بود که رویانیان در ورزشگاه حضور داشت. در فوتبال هم به ورزشگاه نرفته بود و این اولین بارش بود. امیدوارم در مسابقات بعدی بتوانم باز هم پرتاب‌های خوبی داشته باشم.

دو و میدانی کار باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در این مرحله 62 متر و 82 سانتی متر پرتاب کردم اما هنوز با آمادگی کامل فاصله دارم و باید با تمرین بیشتر به مرز آمادگی برسم. امیدوارم قهرمانی‌هایم با پرسپولیس ادامه داشته باشد و بتوانم دل هواداران این باشگاه را خوشحال کنم.

  روز گذشته نخستین قهرمانی احسان حدادی در ماده پرتاب دیسک با پیراهن پرسپولیس بدست آمد.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:
farsnews.com


مطالب داغ سایر بخش ها:
فتح الله زاده از عوامل لو رفتن ترکیب استقلال در دربی پرده برداشت
اعتراضات علیه محسن قهرمانی ادامه دارد!
مرفاوی: هیچ تیمی در ایران اندازه استقلال مهره ندارد
حضور سر زده عادل فردوسی پور در مناطق زلزله زده
در جلسه رویانیان و زاید چه گذشت!


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
Default Image حکم بازداشت مهاجم تراکتورسازی به جرم آزار جنسی یک زن

آنتونی استوکس مهاجم پرحاشیه تراکتورسازی تحت پیگرد قانونی دولت اسکاتلند قرار گرفته است

 
X