راه حل جديد پرسپولسي‌ها براي حل مشكل مدافع شمالي تیم با سرمربی این است که وی را با مدافع تراکتورسازی تعویض کنند.

مشكلات محسن بنگر با مانوئل ژوزه همچنان حل نشده باقی مانده است و بعید هم به نظر می‌رسد كه به این زودی‌ها حل شود. سابقه نشان داده است كه محسن بنگر مشکلش حل نمی شود. ژوزه هم با توجه به جایگاهش در تیم بعید است بنگر را ببخشد، چون اگر این اتفاق بیفتد دیگر در پرسپولیس سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

پرسپولیسی‌ها هم به این نتیجه رسیده‌اند كه ادامه این وضعیت به صلاح هیچ كدام از طرفین نیست و به همین دلیل راه حل جدیدی رسیده اند. این راه حل معاوضه بنگر با یك بازیكن از یك تیم دیگر است. شنیده می‌شود پرسپولیسی‌ها با مسئولان تراكتورسازی تماس گفته‌اند و خواستار تعویض محسن بنگر با سید محسن حسینی مدافع این تیم شده‌اند.

سید محسن حسینی جزو مدافعان اصلی تراكتورسازی محسوب می‌شود و در شش بازی اول تیمش در لیگ دوازدهم جزو نفرات فیكس این تیم بوده است. درباره او گفته می‌شود كه روی توپ‌های هوایی بسیار خوب و مسلط عمل می‌كند اما توانائی‌اش روی زمین چندان جالب توجه نیست. البته سال گذشته امیر قلعه نویی گاهی از او در پست مهاجم هم استفاده می‌كرد و جالب اینكه حسینی در این پست هم خوب ظاهر می‌شد.
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:
.jamnews.ir


مطالب داغ ورزشی:
تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 21/6/1391
همچنان از محمد بنا و مردانش خبری نیست/ تهدیدها جدی شد!
مايلي‌کهن به پرسپوليس نزديک مي‌شود؟
علی کریمی: با دست پر به ایران برمی گردیم!
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
Default Image تصمیم هوشمندانه فرهاد مجیدی در استقلال

فرهاد مجیدی مربی آبی‌ها اگر در فصل آینده سرمربی استقلال نباشد، ترجیح می‌دهد تیم را نبندد چراکه می‌داند اگر نتیجه نگیرد، مقصر اصلی شناخته خواهد شد

 
X