رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیات دولت گفت: «در تمام بخش‌ها مشکلاتی وجود دارد و این مشکلات باید در جای خود مطرح و حل شود؛ اما مصلحت نیست به هر بهانه‌ای فضای فوتبال مورد هجوم سنگین قرار گیرد.»

فارس: محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در پایان جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در مورد وضعیت نگران کننده فوتبال در کشور گفت: «من از همه شما خبرنگاران تشکر می‌کنم که بالاخره سؤال متفاوتی پرسیدید. متاسفانه هم اکنون کمی نگرانی در مورد فوتبال کشور وجود دارد و فوتبال جزو بهترین ورزش‌هاست و محبوبیت زیادی دارد.»

 

وی افزود: «فوتبال ایران بسیار استخوان دار است و در سطح آسیا و بین‌الملل مطرح است و من افتخار می‌کنم بازیکنان بسیار خوبی را داریم که این روزها در آستانه مسابقات مقدماتی جام جهانی خود را برای این اتفاق بین المللی آماده می‌کنند.»

 

وی ادامه داد: «این مسئله باعث می شود تا مسئولیت مربیان و بازیکنان بسیار سنگین باشد و همه باید کمک کنیم تا فضای کشور فضای آرام و پر اطمینانی باشد. بالاخره در تمام بخش‌ها مشکلاتی نیز وجود دارد اما این مشکلات باید در جای خود مطرح و حل شود.»

احمدی‌نژاد گفت: «اما اینکه به هر بهانه‌ای فضای فوتبال را مورد هجوم سنگین قرار بدهند مصلحت  نمی‌دانم، بالاخره آن ها نیز جوانان کشور ما هستند و قصد دارند تا در میدان‌های مختلف پرچم عزیز کشورمان را به اهتزاز درآورند.»

 

وی افزود: «آن ها در این ماه باید با تیم‌ها قدرتمندی مواجه شوند و باید با اطمینان در این صحنه‌ها جلو بروند. من از تمام دلسوزان و رسانه‌ها می‌خواهم تا در این مرحله از مطرح کردن مسائل غیر برجسته خودداری کنند. فوتبال ما تیم بسیار خوبی است و باید بتواند با قدرت به جام جهانی صعود کند.»
وی ادامه داد: «مربیان ما باید به این نکته توجه کنند که فوتبال از حساسیت‌ بالایی برخوردار است و بازیکنان ما نیز باید غیرت ایرانی خود را نشان دهند.»

 

رئیس جمهور ادامه داد: «عوامل و بازیکنان فوتبال به خاطر برخی فضاسازی‌ها دلسرد نشوند و تیم ایران نیز باید جزو 10 -12 تیم اول دنیا شود. همانگونه که والیبال ما به این جمع صعود کرد و خوشبختانه این مسئله در ظرفیت تیم ملی ما وجود دارد تا بتواند به سطح بالاتر برسند.»

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:farsnews.com


مطالب داغ ورزشی:
هنرنمایی با ماشین/فیلم
قلعه‌نویی: در این باره صحبت نکنید، تیم ملی نیاز به آرامش دارد
مذاكرات كی روش با باشگاه های قطری
وقت خداحافظی مدعيان بازوبند تيم ملی


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مبلغ درخواستی و سنگین آیاندا پاتوسی استقلال مبلغ درخواستی و سنگین آیاندا پاتوسی از استقلال مشخص شد

از استقلال خبر رسیده آیاندا پاتوسی ستاره آبی‌ها برای فصل جدید پیشنهاد مالی سنگینی به آبی‌ها داده است

 
X