هرچند رييس فدراسيون فوتبال ايران خبر برگزاری بازی دوستانه با مصر را كذب محض می داند، اما سايت C.N.N مدعی شد كه محمد مرسی با برگزاری ديدار دوستانه تيم ملی كشورش با ايران مخالفت كرده است.

ایسنا: سايت خبري C.N.N مدعي شد كه محمد مرسي رييس جمهور اسلام گراي مصر با برگزاري ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال كشورش با ايران مخالفت كرد و به فدراسيون فوتبال اين كشور اجازه نداد تا اين ديدار كه قرار بود 12 اكتبر در امارات انجام شود، برگزار شود.

CNN مدعي است با فردي نزديك به فدراسيون فوتبال مصر گفت‌وگو و او نيز اعلام كرده است كه مرسي با برگزاري اين ديدار مخالف بوده است. اين فرد كه هويتش افشا نشده به CNN گفته است: برادلي سرمربي آمريكايي تيم ملي فوتبال مصر موافقت خود را با برگزاري ديدار دوستانه با تيم ملي فوتبال ايران اعلام كرد، اما فدراسيون فوتبال مصر با توجه به وضعيت سياسي بين دو كشور با ارسال نامه‌اي به رياست جمهوري نظر او را خواستار شد. مسئولان فدراسيون نيز به ما خبر دادند كه رياست جمهوري با برگزاري اين ديدار مخالفت كرده و از كادر فني تيم خواسته است كه خواستار ارائه دليل و تفسير در اين زمينه نباشند.

خبر لغو بازي دوستانه ايران و مصر در حالي از سوي رسانه‌هاي غربي مطرح شده است كه كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال روز گذشته برگزاري بازي تداركاتي با مصر را شايعه خواند و گفت: اين موضع شايعه‌اي بيش نيست چون تاريخ‌هاي كه اعلام مي‌كنند مربوط به زماني است كه تيم ملي ما با كره جنوبي بازي دارد و اين غير ممكن است. فدراسيون هيچ اقدامي براي انجام اين بازي نكرده و ما از آن بي‌اطلاعيم.

به نظر مي‌رسد گفت‌وگوي اخير محمد مرسي با تلويزيون مصر و تاكيدش بر تقويت روابط با ايران به عنوان كشوري مهم، رسانه‌هاي غربي را به دروغ‌پردازي درباره دخالت رييس جمهور مصر در لغو اين بازي واداشته است.
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب داغ ورزشی:
ژوزه: تا اخراجم نكنند نمی روم ؛ علی كريمی بايد خداحافظی كند!
فتح الله زاده از محبوبیت مجیدی می ترسد
۵ بازیکن پرسپولیس مسموم شدند
نیکی کریمی در تمرینات ملوان


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مهدی طارمی درحال نماز خواندن نماز خواندن مهدی طارمی در شب های قدر در بوشهر! عکس

مهدی طارمی به بوشهر برگشته و در شب های قدر در مسجد ولایت بوشهر به عزاداری مشغول است

 
X