مراسم افتتاحیه اولین فستیوال فوتبال دختران زیر 13 سال با حضور کفاشیان و کی‌روش رنگ و بوی دیگری گرفت، به طوری که آنها با دختران فوتبال ایران عکس یادگاری گرفتند.
مرضیه اکبرآبادی در مراسم افتتاحیه فستیوال فوتبال دختران زیر 13 سال، گفت: فوتبال یکی از رشته‌های بسیار فعال در ورزش بانوان ایران است و در سال‌های آینده هم استقبال از این رشته بیشتر خواهد شد. اولویت اصلی دختران در فوتبال حفظ شانیت یک دختر مسلمان ایرانی است.

اکبرآبادی با اشاره به حضور بانوان فوتسالیست در مسابقات داخل سالن آسیا گفت: کسب مقام نایب قهرمانی در آسیا یکی از موفقیت‌های فدراسیون فوتبال و کمیته‌ بانوان بود و آنچه که باعث افتخار و سرفرازی ما می‌شود، فرمایش مقام معظم رهبری درباره حضور فوتبال و فوتسال بانوان در مسابقات آسیایی است که این موضوع باعث افتخار ماست. فوتسالیست‌های ما با حضور خود در این رقابت‌ها باعث افتخار شدند و انگیزه‌ای را ایجاد کردند تا دختران دیگر کشورهای اسلامی هم در عرصه‌های جهانی حضور داشته باشند.

در این مراسم، علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال، مرضیه اکبرآبادی، معاون وزیر در امور بانوان،‌ فریده شجاعی نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال، شیرازی رییس هیات فوتبال تهران، هاشمی نایب رییس بانوان هیات فوتبال تهران و ... حضور داشتند.این مراسم حواشی‌هایی هم داشت که از جمله آن گرفتن عکس یادگاری کفاشیان و کی‌روش با دختران فوتبالیست بود. در حاشیه این مراسم کی‌روش و کفاشیان پرچم‌های ایران را که در دست دختران فوتبالیست بود، امضا کردند.تجمع دختران فوتبالیست برای گرفتن امضا از کفاشیان، زمان حضور وی در جمع خبرنگاران از حاشیه‌های جالب این مراسم بود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
عکس و بیوگرافی از بهترین فوتبالیست زن جهان
یک شب فوتبالی-هنری با حضور خاتمی+ تصاویر
استقلال تندیس ناصر حجازی را می‌سازد
ویزای تایلند کاروان استقلال صادر شد
هفته هشتم لیگ برتر تحت تاثیر دربی
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X