بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با پرسپولیسی‌ها مانند پروین و مهدوی کیا بیشتر دوستم اما نتیجه دربی را پیش بینی نمی‌کنم.
امین حیایی که در مراسم ششمین سالگرد آغار ورزش بانجی جامپینگ حضور پیدا کرده بود، در مورد دربی 77 اظهار داشت: واقعیتش این است که زیاد فوتبال را دنبال نمی‌کنم، اما می‌دانم که این جمعه قرار است بازی استقلال و پرسپولیس برگزار شود. این مسابقه حساسیت زیادی برای طرفداران دو تیم دارد و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که طرفدار کدام تیم هستید، تاکید کرد: فقط تیم ملی را دوست دارم. اما در حال حاضر این تیم هم مشکلات زیادی دارد. باید مسئولان بیشتر این تیم را دریابند چون 75 میلیون طرفدار به دنبال موفقیت آن هستند.

بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال با بازیکنان کدام تیم بیشتر دوست هستید و فکر می کنید کدام تیم در دربی 77 پیروز شود، عنوان کرد: با علی پروین، مهدی مهدوی کیا، علی کریمی و افشین پیروانی بیشتر دوست هستم، اما باز هم می‌گویم از هیچ کدام از یک تیم‌ها طرفداری نمی‌کنم و نتیجه بازی هم را نمی‌توانم پیش بینی کنم. باز هم امیدوارم یک بازی خوب را هواداران دو تیم تماشا کنند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی:
بازیگران طرفدار پرسپولیس+ عکس
یک شب فوتبالی-هنری با حضور خاتمی+ تصاویر
استقلال تندیس ناصر حجازی را می‌سازد
ویزای تایلند کاروان استقلال صادر شد
هفته هشتم لیگ برتر تحت تاثیر دربی
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
عکس: تیپ و چهره راموس و همسرش در مراسم ازدواج شان عکس: تیپ و چهره راموس و همسرش در مراسم ازدواج شان

سرخیو راموس و همسرش پیلار روبیو مراسم ازدواج خود را برگزار کردند که در ادامه عکس هایی از این زوج را در مراسم ازدواج شان مشاهده می کنید

 
X