مدیرعامل استقلال نتوانست تیمش را در سفر به تایلند همراهی كند و او از پرواز آبی ها باز ماند.
علی فتح الله زاده به دلیل حکم قضایی اجازه خروج از ایران و همراهی تیمش در بازی های لیگ قهرمانان آسیا را ندارد. فتح الله زاده که همراه با اعضای تیمش به فرودگاه امام رفته بود تا با پرواز هواپیمایی زاگرس راهی بانکوک و بعد از آن بوریرام شود، در مرحله کنترل پاسپورت متوجه شد که اجازه خروج ندارد.

او که عادت دارد از چک های شخصی خود به بازیکنانش می دهد تا استقلال رویایی باشد، این بار به دلیل برگشت خوردن یکی از چک ها توسط کاپیتان سابق تیمش به مشکل خورد. امیرآبادی کاپیتان دو سال قبل استقلال به دلیل طلبش حاجی را ممنوع الخروج کرده است و او حالا نمی تواند تیمش را برای سفر به تایلند همراهی کند. آن هم در سفری که با بی پولی مطلق انجام می شود.

فتح الله زاده ساعتی قبل از این گفته بود: «تیم را در اوج بی پولی به این سفر می بریم. هیچ پولی نداریم. حتی با دوستانم هم زنگ زدم و از آنها پول خواستم قرض بگیرم. پول زیادی در اختیار نداریم.» حالا تیم او در اوج مشکلات مالی بدون مدیر هم به این سفر می رود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی:
شکایت فتح الله زاده از روزنامه پرسپولیس
آیا ماریا شارپوا ازدواج می کند؟+ تصاویر
نماز خواندن نیکبخت+ عکس
حضور دختر شناگر ایرانی در جایزه بزرگ لندن
نتایج هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس! نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس!

برانکو سرانجام از پرسپولیس جدا شد تا هواداران این تیم نسبت به آینده تیم خود نگران شوند اما چه شد که برانکو تصمیم به جدایی گرفت

 
X