مدیرعامل باشگاه استقلال از علاقه‌اش به ریاست در فدراسیون فوتبال پرده برداشت.
علی فتح‌الله زاده با حضور در برنامه تلویزیونی ورزش و مردم درباره احتمال بازگشت مجتبی جباری به استقلال سعی کرد پاسخی ندهد اما در عین حال گفت: ضمن احترام برای جباری که او را از نظر فنی بازیکن بزرگی می‌دانم اما من از رفتن او ناراحت نیستم. بگذارید مدیران باشگاه‌ها در چنین مواردی خودشان تصمیم بگیرند. استقلال به ذوب‌آهن باخت اما گسترش فولاد همین ذوب‌آهن را برد، حالا می‌پرسم آیا گسترش فولاد مجتبی جباری داشت که توانست ذوب‌آهن را ببرد؟!

وی افزود: من می فهمم که جباری از نظر فنی معتبر است اما ما در استقلال 7 بازیکن ملی پوش داریم. تازه از کجا معلوم خودش بخواهد به استقلال برگردد. از نظر من او بازیکن بزرگ و مورد احترامی است اما امسال ترجیح دادیم او با ما نباشد.

وی درباره انتقادهایی که به کیفیت داربی وارد شده بود هم گفت: قبول داریم داربی به لحاظ کیفی خوب نبود اما به تیم‌ها و مربیانشان حق بدهید که بخواهند بازنده داربی نباشند. اگر مربیان ضعیفی به جای قلعه‌نویی یا دایی روی نیمکت این تیم‌ها بودند احتمال داشت بازی برد و باخت داشته باشد چون آن مربی بدون ترس از باخت سراسر هجومی بازی می‌کرد. البته استقلال برای برد به میدان آمده بود و پرسپولیس هم همینطور اما هر دو تیم احتیاط کردند.

مدیرعامل باشگاه‌ استقلال در حاشیه‌ صحبت هایش از علاقه‌اش به ریاست در فدراسیون فوتبال پرده برداشت و گفت: اگر کفاشیان باز هم کاندیدا شود باز هم به او رای می‌دهم اما دوست دارم وقتی از استقلال رفتم، شانسم را برای مدیریت فدراسیون امتحان کنم و در جایگاه دیگری مدیریت کنم. (محمد رویانیان که همراه فتح‌الله‌زاده در این برنامه حضور داشت خطاب به وی گفت که اگر کاندیدا شود به او رای خواهد داد!)


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
گیر افتادن فتح الله زاده در دام عدد 6+ عكس
ادامه ناکامی قوچان نژاد
هفته سوم لیگ برتر فوتسال
بازگشت قهرمانان کشتی آزاد به ایران
استقلال - سئول؛ رکورد کدام‌یک باقی می‌ماند؟
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس! نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس!

برانکو سرانجام از پرسپولیس جدا شد تا هواداران این تیم نسبت به آینده تیم خود نگران شوند اما چه شد که برانکو تصمیم به جدایی گرفت

 
X