با بازگشت مهاجم گلزن تیم وردربرمن, مشخص شد که مشکل اصلی تیم آلکساندر نوری, عدم توانایی مهاجمان این تیم در گلزنی بوده است.

پشت پرده اخراج آلکس نوری از وردبرمن

با ثبت اولین برد برمن ها در این فصل از رقابت های بوندس لیگا رسانه های آلمانی دلیل برکناری سرمربی ایرانی الاصل سابق را معرفی کردند.

آلکساندر نوری پدیده ایرانی الاصل مربیگری در بوندس لیگا که فصل قبل وردربرمن را از ورطه سقوط نجات داد و به رتبه خوبی در جدول رساند در فصل جاری این رقابت ها اصلا خوب نتیجه نگرفت و سرانجام در پایان هفته دهم از سمت خود برکنار شد.

اخراج این مربی جذاب برای رسانه های آلمانی همچنان سوژه جذابی قلمداد می شود تا جایی که بعد از ثبت اولین برد فصل وردربرمن در بوندس لیگا مقابل هانوفر که با نتیجه ای خیره کننده رقم خورد برخی از آنها در گزارشی جالب دلیل اصلی اخراج آلسکاندر نوری را مهاجم شماره 10 این تیم قلمداد کردند.

مهاجمی که در روزهای ابتدایی فصل مصدوم شد و برای مدتی طولانی از ترکیب برمن ها دور شد تا در غیاب او خط حمله این تیم با مشکلات زیادی روبرو شود این هفته در بازگشت موفق شد با هت تریک مقابل هانوفر نقش بسیارزیادی در برد چهار گله وردربرمن ایفا کند.

مکس کروس که اتفاقا در دوران حضور آلکساندر نوری در نیمکت رهبری برمن رابطه خوبی با این مربی داشت از دید رسانه ها و کارشناسان آلمانی با مصدومیت بدموقع و دوری از تیم بیشترین لطمه را به نوری زد تا یکی از اصلی ترین دلایل اخراج مربی ایرانی الاصل قلمداد شود. بازیکنی که این هفته از بیشتر رسانه های آلمانی نمره 10 از 10 را گرفت و ستاره هفته یازدهم بوندس لیگا معرفی شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X