امیر قلعه نویی بازهم درباره فردوسی پور مصاحبه کرد و به او اعتراض کرد

درست شنیدیم جناب قلعه‌نویی؛ عادل فردوسی‌پور؟!

مصاحبه آقای قلعه‌نویی را می خوانیم؛ «سیستم استراماچونی مدرن است؟ من این سیستم را ۱۰ سال پیش در استقلال اجرا کردم.»

آمدیم بابت این اتفاق حیرت‌آور از او تشکر کنیم که جمله طلایی دیگری در همین مصاحبه نظرمان را جلب کرد؛ «کی‌روش استنلی را فردوسی‌پور به خاطر یک قانون غلط اجازه نداد بازی کند اما اکنون یکی از بهترین بازیکنان ما است.»

فردوسی‌پور؟ او الان چه کاره این فوتبال است؟ یک عمر کوشش برای پشت هم اندازی سرانجام توفیقاتش را نصیب آنهایی کرد که می‌گفتند عادل نباشد؛ خب دیگر او نیست اما شما هستید و مثل همیشه تیم هم دارید؛ پس چه می خواهید؟ این فوتبال باید چه خدمات دیگری به شما بدهد تا رضایت خود را اعلام کنید؟ تمام فوتبال کشور را یک جا به نامتان بزنند خوب است؟

فردوسی‌پور چه گفت؟ جز از حق و حقانیت و قانون؟ جز از تلاش‌های بی‌وقفه برای داشتن یک فوتبال سالم؟ جز حمایت همیشگی از تیم ملی کشور، از آدم های خوب این فوتبال؟

شما عادل فردوسی‌پور را نخواستید. او هم دیگر نیست اما درد گویا فراتر از عادل است؛ شما همه چیز این فوتبال را می‌خواهید؛ عادل فقط یک بخش کوچکش بود که نباید می‌بود؛ حالا هم نیست؛ می‌فرمایید چه کنیم؟ تکه‌تکه‌اش کنیم و استخوانش را بگذاریم مقابل در پارکینگ؟

نه مزدک، نه عادل، نه همه آنهایی که مردم دوستشان داشتند و دارند، در فوتبال نیستند. شما اما هستید. به چه چیزی اعتراض دارید؟ بچه‌های گزارشگری که جای افراد با تجربه و زحمت کشیده را در چند ثانیه گرفتند؛ مگر شما همین را نمی‌خواستید؟ صداهای پخته و کارکشته از چرخه روزگار محو شدند تا نجواهای جا نیفتاده و خام روی بازی‌های شما شنیده شود؛ قابل درک نیست که چنین شده؟

کینه‌های قبلی را درک می‌کنیم اما اعتراض‌های عجیب امروزتان را نمی‌فهمیم... اعتراض به چی؟ به کی؟ آنهایی که دیگر نیستند...گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی


 
 
 

X