با شکست تراکتور مقابل پرسپولیس، حالا اختلاف امتیاز طلایی پوشان سپاهان با صدر جدول به عدد 5 رسیده است

واکنش سپاهان به تساوی مقابل ماشین سازی

تیم فوتبال سپاهان روز گذشته در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی به مصاف ماشین سازی رفت و با تساوی بدون گل زمین مسابقه را ترک کرد؛ نتیجه ای که سبب از دست رفتن دو امتیاز حساس شد
اینستاگرام تیم فوتبال سپاهان یک روز پس از کسب تساوی در تبریز، اینگونه به این شکست واکنش نشان داده است و از هوادارانش خواسته است تا در ادامه مسیر کنار تیم باشند.

« آمار تجمیعی نیم فصل اول نشان می‌دهد که تیم سپاهان در شاخصه های مالکیت، ایجاد موقعیت و جلوگیری از ایجاد موقعیت حریف در بین سه تیم اول لیگ بوده است؛ مالکیت برای ایجاد موقعیت و ساختار تدافعی برای جلوگیری از ایجاد موقعیت حریف.

آمار دیدار برابر ماشین سازی در تبریز -  برابر تیمی که استقلال و تراکتور را شکست داده است - نشان می‌دهد که مسیر حرکتی تیم در سبک و استایل بازی رو به جلو و مستحکم است. موقعیت های گلزنی با روش های مختلف ایجاد می‌شود.


 اقبال بد در از دست دادن موقعیتها عامل اظهارات غیر فنی غرض ورزان و دشمنان سپاهان شده، اما نقشه راه مشخص است، متحد می مانیم و مسیر حرکتی را ادامه می‌دهیم.

طی یکسال از رتبه چهاردهم به نایب قهرمانی رسیده‌ایم و حال رویاهای بزرگتری داریم، کنار هم متحد می‌مانیم برای اهداف بزرگ بدون توجه به دشمنان کوچک.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com


 
 
 

X