از نخست وزیر بی نهایت...
  
سرمربی میلان از دست و دلبازی برلوسکونی برای خرید چندین بازیکن گران قیمت در آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات تشکر کرد.

 روسونری که تا هفته‌های پایانی فعالیت چندانی در فصل نقل و انتقالات نداشت، در آخرین روزها زلاتان ابراهیمویچ را از بارسلونا و روبینیو را از منچسترسیتی به خدمت گرفت تا شاید بتواند به حکم فرمایی چند ساله رقیب همشهری اش اینتر پایان دهد.

آلگری، که تابستان امسال هدایت میلان را در دست گرفت، از خریدهای این باشگاه و همکاری برلوسکونی به وجد آمده و از نخست وزیر ایتالیا صمیمانه تشکر کرده است.

آلگری درباره خرید زلاتان ابراهیمویچ و روبینیو گفت: از آمدن زلاتان و روبینیو بسیار خوشحالم، فکر نمی کردم در فاصله اندک باقی مانده بتوانیم این دو بازیکن را به خدمت بگیریم. جا دارد از برلوسکونی به دلیل هدیه ای که به ما و هواداران میلان داد، از صمیم قلب تشکر کنم.

میلان در فصل جدید سری A هم شروع خوبی داشت و در نخستین هفته این رقابت ها با 4 گل لچه را در هم کوبید. آلگری معتقد است میلان با وجود این بازیکنان جدید حرف های زیادی در سری A و لیگ قهرمانان اروپا برای گفتن خواهد داشت.

سرمربی راه راه پوشان میلان که تابستان امسال جانشین لئوناردوی برزیلی شد، درباره شرایط تیمش گفت: تیم ما امسال حتی در قاره اروپا هم شرایط خوبی دارد، باید مسیر موفقیت را تا پایان طی کنیم و وارد ورزشگاه ویمبلی شویم.

دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا، ماه می سال 2011 در ورزشگاه ویمبلی لندن برگزار خواهد شد.
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:tacklesevvom.com