خسیس نیز قصه جذابی دارد و امیدوارم با توجه به گروه منسجمی که در کار حضور دارند در برقرای ارتباط با مخاطب نیز موفق باشد.

مهر :  سینا رازانی درباره نقش خود در فیلم «خسیس» گفت: اسم شخصیتی که بازی می‌کنم امید است. کسی که به پدر خود علاقه بسیاری دارد اما در عین حال می‌خواهد خودش را ثابت کند. در این راه پیشنهادی به پدر می‌دهد که شرایط را دشوارتر می‌کند و در این بین ورشکستگی پدر نیز به این مسئله دامن می‌زند. همین اتفاق موقعیت‌های طنزی را در داستان به وجود می‌آورد.


وی افزود: این نخستین بار است که افتخار همکاری با اکبر عبدی را دارم و معتقدم پیشکسوتان ما با بازیگران جوان ارتباط بهتری برقرار می‌کنند تا هم نسلان خود ما با ما! به بیان دیگر نگاه متبخترانه در بین این نسل با وجود دنیایی از تجربه و تخصص وجود ندارد اما متاسفانه این نگاه در میان همکاران جوان ما دیده می‌شود.
رازانی یادآور شد: در این کار نیز خوشبختانه من و جناب عبدی از همان آغاز به نقطه مشترکی رسیدیم و پس از مطالعه فیلمنامه این رابطه پدر و پسری را به شدت باور کردیم.

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با بیان اینکه بعد از فیلم سینمایی «خودزنی» دومین همکاری‌اش با احمد کاوری را تجربه می‌کند، اظهار کرد: معتقدم او از ایده‌های نو استقبال می‌کند و به همفکری با بازیگر معتقد است. خسیس نیز قصه جذابی دارد و امیدوارم با توجه به گروه منسجمی که در کار حضور دارند در برقرای ارتباط با مخاطب نیز موفق باشد.

خسیس محصول گروه اجتماعی سیمافیلم به قلم مشترک حسین تراب نژاد و امیر عباس پیام روایتگر قصه فردی به نام صابر رفعتی است که مرد خسیسی است. او در آستانه ورشکستگی قرار دارد. وی در این حین تصمیم می‌گیرد با کمک پسرش امید 50 میلیون تومان به فرزند کوچکترش آیدین کمک کند تا برایش کار کند اما پول به سرقت می‌رود و...گردآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: inn.ir


مطالب پیشنهادی:
لیلا حاتمی در غم از دست دادن همسر
چه خوبه برگشثی امیر جعفری!
آنجلینا جولی در برابر فرزندانش می ایستد!
هنرمندان نام آشنا همه در یک جا
آرنولد شوارزنگر و فیلم جدیدش


 
 

پربیننده های این بخش

 
X