موسیقی‌ای که پسرم دارد آن را رهبری می‌کند چقدر روی مردم تاثیر خواهد گذاشت

جمشید مشایخی مقابل دوربین برنامه‌ی «دستان» رفت و از حضورش در کنسرت پسرش (نادر مشایخی)، همچنین از علاقه‌ی کارگردانان مطرح سینما به موسیقی سخن گفت .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دوربین برنامه موسیقی‌محور «دستان» با حضور در منزل جمشید مشایخی از وی درباره‌ی نادر مشایخی و علایقش در زمینه‌ی موسیقی پرسید.

وی در پاسخ به پرسش مجری برنامه، درباره‌ی احساسش در لحظه‌ای که در کنسرت پسرش حاضر شده بود، گفت: صرف نظر از رابطه‌ی پدر و فرزندی، هر کس آنقدر تشویق می‌شد، من احساس شعف می کردم. اولین بار که به تماشای آن کنسرت رفتم، خوشحال شدم که زحمات نادر هدر نرفته است.

این بازیگر در ادامه گفت: وقتی نادر، رهبر ارکستر سمفونیک تهران شد، من هم همراه همسرم، برای اولین بار به دیدن اجرایی به رهبری او رفتم. چیزی که برایم مهم بود، می‌خواستم بدانم که موسیقی‌ای که پسرم دارد آن را رهبری می‌کند چقدر روی مردم تاثیر خواهد گذاشت که خوشبختانه تشویقی‌های پی در پی مردم حاکی از تاثیرگذاری فراوان بود.

جمشید مشایخی با اشاره به علاقه و شناخت کارگردانانی چون کیمیایی، حاتمی، فرمان آرا و تقوایی به موسیقی گفت: موسیقی هنر اول است و روح و روان هر کس را صیقل می‌دهد.

امکان ندارد کسی هنری داشته باشد و به موسیقی محتاج نباشد.

در پایان مشایخی به رفاقتش با محمد نوری اشاره کرد و افزود: از سال 1336 با زنده یاد نوری رفاقت داشتم. او هنرمندی با شخصیت و با سواد بود.

وی در این لحظات قسمت هایی از ترانه‌ی ماندگار"چی میشه غصه ما رو یه لحظه تنها بذاره" را مقابل دوربین دستان اجرا کرد.گردآوری :گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع : isna.irمطالب پیشنهادی :
نیکول کیدمن باردیگر در یک درام دلهره‌آور
چرا لیلا حاتمی در "چه خوبه برگشتی" حضور ندارد؟
دلایل موفقیت سریال های کره ای
حامد بهداد در تله دوربین مخفی
بدون نان و آب می‌شود زندگی کرد ولی بدون «دونگ‌یی» نه!

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش! انتقاد محمود شهریاری از گلزار: تفریحات لاکچری گلزار بعد از حذف برنده باش!

محمود شهریاری، مجری قدیمی تلویزیون با انتشار ویدئویی از محمدرضا گلزار مجری «برنده باش» انتقاد کرد

 
X