نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مسئولین صدا و سیما از جمله آقای ضرغامی به عنوان تهیه‌کنندگان فیلم «یک خانواده محترم» احضار خواهند شد تا برخوردی قانونی با عوامل سازنده فیلم صورت گیرد.

حجت الاسلام «احمد سالک» نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس پس از دیدن فیلم «یک خانواده محترم» درباره فیلم گفت: بخش اعظم فیلم را دیدم  و چند نکته قابل توجه در فیلم وجود داشت . ابتدا این که مجموعه ارزشهای دینی ما در فیلم زیر سؤال رفته است. نکته دوم معرفی یک خانواده مذهبی و دینی در این فیلم به صورت بی‌منطق و غیرعلمی و با خشونت است .

بنیان‌های یک خانواده مذهبی زیر سؤال رفته است

وی در ادامه گفت: نویسنده و کارگردان فیلم آنگونه که می‌توانسته به بنیاد یک خانواده مذهبی حمله برده است و بنیان‌های یک خانواده مذهبی را به زیر سؤال در فیلم می‌برد.

حجت الاسلام سالک در ادامه گفت: مجموعه ارزش‌های انقلاب اسلامی در قالب دستگاه‌های مختلف از جمله نیروی انتظامی ونهادها و ارگان‌های مختلف  همه را مورد هجمه قرارداده است. ممکن است در  واقعیت اشکالاتی وجود داشته  باشد اما این گونه نیست که در فیلم دیده می‌شود.

مسئولین صدا و سیما به مجلس احضار می‌شوند

وی در خاتمه افزود: در کمیسیون فرهنگی مجلس این فیلم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیگیری‌های لازم در این خصوص صورت می‌گیرد و مسئولین صدا و سیما از جمله آقای ضرغامی به عنوان سازندگان این فیلم که متاسفانه در سالن‌های فرانسه در حال نمایش است احضار خواهند شد تا برخوردی قانونی با عوامل سازنده فیلم صورت گیرد.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: farsnews.com


مطالب پیشنهادی:
تصاویر کارت پستالی زیبا از " جادوگر شهر زمرد "
گفتگویی با باران کوثری درباره وضعیت ممنوع الکاری‌اش
تصاویری از استاد دلهره، آلفرد هیچکاک، در موقعیت‌های خاص، که بعید است دیده باشید
یازده تصویر از خانم ترانه‌ی علیدوستی در جشنواره‌ی ویتنام
متن کامل سکانس شکواییه امام حسین(ع) به درگاه پروردگار در فیلم «رستاخیز»

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
بازیگران تاج و تخت و همسرانشان در دنیای واقعی + عکس (قسمت2) بازیگران تاج و تخت و همسرانشان در دنیای واقعی + عکس (قسمت2)

دوست دارید بدانید بازیگران یکی از پرطرفدار ترین سریال های تلویزیونی در زندگی خصوصی خود با چه کسی رابطه دارند و آیا همسر، نامزد یا معشوقه ای دارند یا تنها هستند؟ پس این مطلب را بخوانید

 
X