ساعاتی پیش خبرگزاری مهر و سایت فارس گزارش دادند جواد شمقدری -رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد اسلامی- ، فریدون جیرانی کارگردان فیلم و غلامرضا موسوی تهیه کننده فیلم را برای توضیحات به دادسرا احضار شده اند.

به گزارش شبکه ایران دقایقی بعد از آنکه تعدادی از خبرگزاری ها از احضار تهیه کننده و کارگردان فیلم "من مادر هستم "به دادگاه خبر داده بودند غلامرضا موسوی تهیه کننده این فیلم در گفتگو با شبکه ایران اظهار داشت: این ماجرا بیشتر به یک شوخی شبیه است و تا به این لحظه هیچ احضاریه ای به دست من نرسیده است.

ساعاتی پیش خبرگزاری مهر و سایت فارس گزارش دادند، که جواد شمقدری -رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد اسلامی- ، فریدون جیرانی کارگردان فیلم و غلامرضا موسوی تهیه کننده فیلم را برای توضیحات به دادسرا احضار شده اند. آنگونه که این دو سایت خبری نوشتند احضار افراد مذکور به دنبال طرح شکایتی جمعی از مخالفان اکران این فیلم در دادستانی تهران و تشکیل پرونده ای در شعبه نهم بازپرسی دادسرای کارکنان دولت صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش ، هفتم آذر امسال مخالفان اکران این فیلم اعلام کردند ،با استناد به ماده 639 قانون مجازات اسلامی از جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد اسلامی به عنوان مسئول ارائه مجوز به 4 فیلم "برف روی کاج‌ها"، "پل چوبی"، "من مادر هستم" و"من همسرش هستم" و نمایش عمومی آن در سینماهای کشور به دادستان تهران شکایت می کنند.گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: inn.ir


مطالب پیشنهادی:
ممنوع‌الکاری این بازبگر تایید شد
مراسم یادبود فهیمه راستکار با حضور هنرمندان+عکس
انتقاد از «حریم سلطان» برای اردوغان دردسر شد!
قصه یک دختر فراری که در محله کوکاکولا به چند پسر پناه می‌برد
این پرنسس‌های والت‌دیزنی از کجا آمده‌اند؟
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد داستان زخم عمیق روی صورت جیسون موموآ چیست؟ + عکس قبل و بعد

جیسون موموآ بازیگر پیشین بازی تاج و تخت در نقش کال دوروگو اثر زخم بزرگ و عمیقی بر روی ابرویش دارد که با گریمش در این سریال به او چهره فرد خشن و وحشی را داده بود. زخمی که مجبور شد 140 تا بخیه بخورد

 
X