سیمرغسیمرغ

این اولین اظهار نظر مهتاب کرامتی بازیگر فیلم «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» در خصوص همبازی شدن او و حمید فرخ نژاد با ابراهیم حاتمی کیاست.

به گزارش هفت صبح، مهتاب کرامتی مدتی پیش با ماهنامه دیار هنر گفت و گوی مفصلی انجام داده که در بخشی از این گفت و گو درخصوص این تجربه صحبت کرده است که به نوعی اولین اظهار نظر او در خصوص همبازی شدن با حاتمی کیا محسوب می شود. کرامتی در پاسخ به این سوال که بازی کردن در مقابل حاتمی کیا چه حسی داشته است، گفته: «هم خیلی جذاب بود و هم خیلی عجیب، فکر میکنم خود آقای حاتمی کیا هم دقیقا همین حس را داشتند.


این اتفاق آنقدر جالب و جذاب بود که گاهی بیشتر از خود فیلم به آن پرداخته می شد. آقای حاتمی کیا دیرتر از ما به گروه ملحق شدند و عملا بازیگرانی که دیرتر وارد یک گروه می شوند، کارشان برای هماهنگ شدن کمی از بقیه سخت تر است، ضمن اینکه این اولین بازی آقای حاتمی کیا جلوی دوربین بود که همین مسئله کار را برای ایشان خیلی سخت تر می کرد، اگر انتخاب درستی نبودند یا فیلم خوب از کار درنمی آمد خیلی ضربه می خوردند ولی خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت.»


البته به گفته کرامتی جدا از این استرس و حساسیت به وجود آمده، حضور حاتمی کیا در این فیلم اتفاقات جذاب و بانمکی هم داشته است: «البته نکات بامزه ای هم در طول کار پیش می آمد. مثلا آقای حمید فرخ نژاد که قبلا سابقه همکاری با آقای حاتمی کیا را داشتند بارها به آقای حاتمی کیا می گفتند: «آخیش، دلم خنک شد.»


حالا بهتر می فهمی وقتی پشت دوربین دائم به ما می گفتی این کار را انجام دهید یا آن کار را انجام ندهید چه بلایی سر بازیگر می آید و چقدر کار ما سخت است« و آقای حاتمی کیا هم می گفتند «حالا شما را درک می کنم که چقدر کار سختی دارید.» در کل که تجربه بسیار خوب و شیرینی بود.»گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: caffecinema.com


مطالب پیشنهادی:
ممنوع‌الکاری این بازبگر تایید شد
مراسم یادبود فهیمه راستکار با حضور هنرمندان+عکس
انتقاد از «حریم سلطان» برای اردوغان دردسر شد!
قصه یک دختر فراری که در محله کوکاکولا به چند پسر پناه می‌برد
این پرنسس‌های والت‌دیزنی از کجا آمده‌اند؟
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
دی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمیدی کاپریو و برد پیت روی پوسترهای فیلم جدیدشان به سبک قدیمی

نهمین فیلم بلند کوئنتین تارانتینو یک کمدی-درام سیاه با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت در نقش‌های اصلی است که داستان یک ستاره تلویزیونی رو به فراموشی و بدلکار او را در اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی روایت می‌کند

ads-culture-left-2
 
X